Громадянська війна на росії і при чому тут короновірус

Автор: Фашик Донецький
  В продовженні теми розпаду рф зсередини. Пандемія вірусу, як би це не звучало жахливо, це шанс корінних народів рф на незалежність.

 Давайте для початку познайомимося з державами, а точніше з республіками на території колишньої рф, що виникнуть одразу після демонтажу тюрми народів. Це будуть такі країни, як:

 Удмуртія

 Марій Ел

 Калмикія

 Якутія

 Алтай

 Тува

 Чувашія

 Черкесія

 Бурятія

 Комі

 Ненці

 Чукчі

 Карелія

 Мордовія

 Башкоркостан

 Татарстан

 Дагестан

 Осетія

 Чечня

 Інгушетія

 Кубань

 Гренманландія

 Сибір

 Якшо когось забув вказати, перепрошую, кількість поневолених та колонізованих народів на росії дуже велика, тому де саме почнеться, в якій з майбутніх республік почнеться повстання, доволі важко спрогнозувати. Проте процес набуття національної свідомості у народів, які давно були поневолені кремлем, триває. Все частіше на території рф звучать заклики по типу «досить годувати москву» , «москва грабує наш регіон» і т д. І цей процес тимчасовій столиці рф[москві] не зупинити, як би кремль не бажав. Підігріває ситуацію з сепаратизмом також нещодавно прийнята «поправка в конститцію рф», що фактично на законодавчому рівні закріпила перевагу білої раси, росіян тобто над іншими народами [нагадаю, росіяни — це тепер «государтвообразущій народ», а всі інші народи — ні].

  Але повернемося до теми вірусу і його розповсюдження на території рф. Безумовним лідером за кількістю інфікованих вірусом є москва, що не може подобатися тим регіонам, які кремль офіційно грабує та чиїх мешканців вважають людьми другого чи третього сорту. Уявіть собі стан тих, хто годують москву, спонсорують всі геополітичні ігри в наддержаву кремля, за чий рахунок ведуться війни на території чужих країн: мало того, що умовна Сибір отримує лише крихти у власний бюджет з того, що видобувається в регіоні, так ще й із москви, якій постійно мало, в регіони поширюється зараза, вірус тобто.

 І саме вірус, а точніше пандемія вірусу, посилює і сепаратистські настрої в регіонах, і вже створює новий образ в свідомості корінних народів рф: москва — це не тільки кремль та путін, а місце, в якому повно заразних мешканців, в якому є всі ті об’єкти інфраструктури, чого не скажеш про умовну Якутію, проте москва тупо спускає гроші на вітер і несе лише смерті та хвороби.

 Ось перший дзвіночок

Громадянська війна на росії і при чому тут короновірус

 Тобто, все просто, геніально і дуже погано для кремля: зупинити пандемію вірусу москва не може, грабувати регіони також, будувати лікарні чи взагалі якось рятувати умовних чукч від вірусу не є доцільним для кремля [це ж не «государствообразующій народ», а люди третього сорту], головне москва і її мешканці, всі інші почекають нехай. Погодьтеся, коли трупи будуть валятися на вулицях, скажімо в Удмуртії, а кошти з продажу корисних копалин, дорогоцінних металів і т д, будуть спрямовуватися, як і раніше, на потреби москви, якій більше потрібно лікарень, апаратів для штучної вентиляції легенів, масок, антисептиків і т д, то питання бунтів на місцевих рівнях в регіонах рф не стоїть навіть чи воно буде, питання лише в тому, на скільки сильними будуть такі бунти.

Громадянська війна на росії і при чому тут короновірус

 Як може вирішити цю проблему москва? Ніяк. Розстріляти бунтарів з важкого озброєння чи артилерії не вийде, бо, по-перше — буде проблемою знайти тих, хто поїдуть вбивати повсталих, скажімо інгушів, а по-друге стріляти в протестуючих і бути при цьому одягнутим у скафандр — це так собі заняття, бо знижується ефективність стрільби. І не варто забувати про те, що люди, яким втрачати нічого, тупо на адреналіні можуть елементарно роздерти на клапті росгвардію + в більшості випадків протестуючими будуть не москвичі, які селфі з автозаків з посмішками роблять, а нащадки воїнів. Також треба зауважити, що людей з бойовим досвідом, що його вони здобули на Донбасі чи в Сирії, найбільша кількість знову ж таки в регіонах, а значить проблеми з польовими командирами у повстанців не буде взагалі.

Громадянська війна на росії і при чому тут короновірус

 Епілог. Як би це цинічно не звучало, проте чим більше людей на території рф будуть інфіковані вірусом і чим більше їх помре в регіонах через фінансові апетити москви, тим швидше на росії почнеться громадянська війна і тим скоріше Україна отримає адекватних сусідів.

 Свято наближається. Кінець.

 Пысы:
Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

  P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

  Рабов вышлем по почте

  5375 4141 1364 0162

  Остальные реквизиты в меню сайта.

  Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Громадянська війна на росії і при чому тут короновірус
Please follow and like us: