Холодомор в Донецьку. Вже скоро

Автор: Фашик Донецький

Почну трохи здалеку. Я дуже добре пам’ятаю те, як місцева вата і русня педалювали тезу щодо так званого халадамора. Виглядало це огидно і хотілося протримати годин 8 за шию тих, хто це все робив для роспропаганди — реально нудило від того, що бачив.

Проте карма — це ще та сука. Бо, станом на сьогодні, на окупованій частині Донецької області, окупанти та місцева «влада» вже почалися обговорювати те що динири обов’язково чекає колапс з водою, а також з опаленням і що це станеться в найближчі місяці.

Більш того, не стоїть питання щодо того, стануться чи не стануться вищезгадані явища. Питання є тільки до можливих наслідків в інформаційному просторі та як би не попасти під гарячу руку росіянам, щоб не сісти за грати за розкрадання грошей та щоб просто не вбили відповідальних і не списали вбивство на Хунту.

За мінімальними оцінками колаборантів, відсотків 15 багатоквартирних будинків цієї зими будуть без централізованого опалення. Тому деякі зрадники вже тихенько міняють місце проживання, щоб не мерзнути осінню — переселяються в приватні будинки, закуповують вугілля, а також різноманітні обігрівачі, на які ну дуже стрімко зросте ціна одразу після першої продувки-промивки системи опалення.

Ні, я не зловтішаюся (хоча деяким ватанам бажаю досі здихати в муках дуже довго). Я про те, що коли при владі незрозумілі упиздні і постійний бардак у місті, то це і є той самий руууускій мір. Просто він таким є без етикетки та пропагандистських декорацій: якщо засрано все навкруги та ніхуя не працює, то при владі вата або кацапи.

Також хочу додати те, що у деяких місцевих «мерів» окупованої рф частини Донецької області вже почалася паніка через розуміння того, шо їм ніяк не залишитися у своїх кріслах. Причина — спочатку зроблять, точніше будуть намагатися зробити, шось в Донецьку і тільки потім всім в усіх інших містах та селищах. Відповідно, винними вийдуть не пушилін і компанія, які постійно пиздили російські гроші, а місцеві гауляйтери, що абсолютно ніяк не можуть впливати на ситуацію, як з опаленням, так і з водопостачанням.

Епілог. Безумовно, в тому, шо вата вкрала гроші, а також в зриві опалювального сезону, місцеві макаки і росіяни звинуватять самі розумієте кого. Але факт залишається фактом — цієї зими та осені на місто, що приймало Євро 2012, чекає той самий халадамор, який ватани так хотіли влаштувати для не окупованої частини України.

Асвабаділі, блядь. Тьфу

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтёрский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

PayPal: fashdonetsk2022@gmail.com

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Холодомор в Донецьку. Вже скоро
Please follow and like us: