Інсайд з окупованих

Автор: Фашик Донецький

За даними моїх джерел, треш під назвою «мобілізація» продовжиться — росіяни дали наказ місцевій «владі» не зупинятися і ловити людей на вулицях й надалі.

Так, буде міні пауза перед днем шахтаря (шоб був хоч хтось з чоловіків для картинки), але потім все продовжиться і, скоріше за все, темпи та методи, за допомогою яких будуть полювати на «мобіків», будуть ще гірші, ніж зараз.

Можливо також те, що в «армію» линири «добровільно» також заберуть жінок. Москва дала відмашку на цей цирк, місцеві польові командири вже в курсі, а також пасєчнік-пушилін. Єдине, що невідомо станом на сьогодні, то це те, яким саме чином будуть пояснювати жінкам динири-хуінири, що здихати за невідомо що — це круто, а не геноцид.

Чесно, не готовий сказати про те, яку кількість жінок хочуть «мобілізувати» по динири-линири і яку причину вкажуть озвучувати роспропаганді щодо цього всього. Хоча… В принципі, можна спробувати спрогнозувати соус, під яким це все подадуть, бабИ ваівалі і ти тоже должна памагать. Тому на тобі «повістку», кидай все і, якшо не вмієш стріляти, то хоч кухарем підеш або санітаркою.

Одним словом, побачимо чи ризикнуть росіяни спровокувати соціальний вибух на окупованих, випустивши «указ про мобілізацію» жінок. Ну, щодо чоловіків, то все реально погано — схід України поступово перетворюється в край амазонок. Погано лише, що амазонки можуть виявитися ватазонками.

Ідемо далі, бо далі буде ще гарячіше. Через надзвичайно високі втрати серед так званих «мобіків» росіяни відправили на окупований схід України одразу три мобільні крематорії.

Причин тому декілька.

Перша — кладовища «військових» ростуть скоріше, ніж бур’яни.

Друга — велика кількість знищених «мобіків» викликає невдоволення у вати, в тому числі відвертий страх та небажання віддавати своїх чоловіків вмирати за незрозуміло що.

Третя — гроші. Замість виплат родинам знищених «мобіків» будуть видавати «довідки» про те, шо родич «прапал бєз вєсті». Це дозволить москві і зекономити чималі кошти, і демонізувати ЗСУ (укри собакам скормілі папу), і уникнути проблем з так званою «бюрократією» в динири-линири.

До речі, підказую як визначити, що поблизу працює крематорій:

Смердить. Дуже. Цей запах не сплутати ні з чим

В більшості випадків крематорій ставлять на виїзді з міста: на території сміттєзвалища чи якогось покинутого заводу

Постійно пропадає електрика і поблизу є підстанція — крематорій жере багато світла

Мораль. Як бачите, росіяни продовжують геноцид населення сходу України і не мають наміру зупинятися.

Спасіба, блядь.

Кінець

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтёрский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

PayPal: fashdonetsk2022@gmail.com

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Інсайд з окупованих
Please follow and like us: