Ідель-Урал розправив плечі?

Автор: Фашик Донецький

  Поки рф намагається відмазатися від скандалу з унітазами пабєди у світі відбувається багато цікавого. Ну, а якщо бути точнішим, то відбувається поступовий розпад рф зсередини.

  Готовий побитися об заклад, що ви ніде в пропагандистських змі рф не прочитали про те, що у татарського політемігранта та співзасновника громадського об’єднання «Вільний Ідель-Урал»  вже взяли інтерв’ю в Європі. Інтерв’ю записав італійський журналіст Даріо Фертіліо, а не гру-шні підставні особи.

Ідель-Урал розправив плечі?

  Якщо хтось не зрозумів, що відбувається, я спробую пояснити. Перше: ідея майбутньої країни Ідель-Урал на теренах колишньої рф кристалізувалась і далекоглядні журналісти це побачили, саме тому відбулося інтерв’ю представнику західної преси.

  Друге. Є таке поняття, як уряд в екзилі чи уряд у вигнанні. Якщо простими словами — це політична група, що проголошує себе легітимним урядом країни, проте немає реальної влади на територіях, на контроль над якими претендує. Тобто: Рафіс Кашапов, який є співзасновником громадського об’єднання Ідель-Урал, фактично являється представником уряду в екзилі майбутньої республіки .

  Нереально? Не може бути? Маячня? Не може бути і крапка? Історія стверджує, що якраз таки ні, бо уряди в екзилі мали такі країни як:

  Білорусь

  Україна [уряд в екзилі існував аж до 1992 року]

  Польща

  Болгарія

  Індія

  Корея

  Ну і так далі, можна привести ще досить багато прикладів, коли уряди в екзилі спочатку асоціювались з неможливим, а потім з’явилися самостійні держави. І з’явились вони саме там, на тих територіях, де цього в принципі бути не могло.

  Епілог. Кремль та роспропаганда на фоні тотальної ненависті до України та всього цивілізованого світу отримали черговий ідеологічний удар. В спину. І це радує. До речі, у Республіки Ічкерія є також уряд у вигнанні і чомусь я підозрюю, що саме представники Ічкерії допоможуть уряду Ідель-Уралу в екзилі познайомитися зі світовими політичними лідерами. Чому? Бо москаля бити гуртом завжди веселіше

 Пішов за попкорном.

 Пысы:
Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

  P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

  Рабов вышлем по почте

  5375 4141 1364 0162

  Остальные реквизиты в меню сайта.

  Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Ідель-Урал розправив плечі?

Please follow and like us: