Іорданобандерівець. Хроніки дебілізму

Захоплення невідомими рюцькагаварясчімі ідіотами громадянина Іорданії в окупованому рф Донецьку не викликало бурхливих  емоцій та жвавого обговорення в Українській медіасфері. Нагадаю, окупанти затримали 5 червня громадянина Хальдуна Найєфа Саіла Харахшеха.

Дивимось відео.

Людина на відео розповідає про те, що приїхала на територію України на навчання у 2007 році. Молодий чоловік навчався до 2014 року, там продовжив навчання і почав працювати в лікарні.

 Берем попкорн і хрумкаєм. Зі слів людини на відео, його завербували через фотографії грошей в телефоні, 42-га секунда відео. Сукаааа… Через фотографії грошей людину вербують прям на блок-посту — це  оскар за пиздоглуздуватість.

Взагалі, якщо ми продивимося 99% відео із захопленими цивільними, то виникає питання: невже працівники сбУ такі йобнуті, щоб набирати всю агентуру саме на блок-постах? Так, працівники сбУ себе дискредитували, як і сама служба, проте градус пришелепкуватості зашкалює у режисерів відео: судячи з так званих зізнань, що зняті на відео, на кожному блок-посту всУ є окремі двері, де висить табличка, на якій великими літерами написано «зберігайте тишу! Іде вербовка диверсантів».

Дивимося відео далі. За фотографії грошей в телефоні іорданця залякали депортацією та схилили до співпраці із сбУ. Хунта, астанавісь! Як ти можеш так просто депортувати людей з країни за фотографії грошей в телефоні, невже це злочин?

Але ватне бидло схаває, нема нічого складного тут. Головне, щоб бидло-глядачі не думали, бо можна дуже швидко перетворитися на агента сбУ чи американського диверсанта.

Отже, людина, що має офіційну роботу, якогось біса поперлася на окуповані чи виїжджала з окупованих, на блок-посту в Мар’їнці записалась в диверсанти і почала трахати безбожно фсб, гру рф, а також мигиби диридидиди.

Прошу зауважити те, що чуйка у сбУ- краща, ніж у німецької вівчарки. Чому? Бо сбУ затримують цивільного, вербують, а він виробляє прям с ходу таке, шо аж дибки волосся стає:

Фотографує військові об’єкти.

Провозить зброю та вибухівку через блок-пости орків.

Перевозить вільно зброю по окупованому Донецьку.

Перевозить та ховає зброю по Донецьку, використовуючи точки на карті, які йому попередньо повідомляють працівники сбУ.

І все це людина робить без жодної підготовки. Цілий рік чувак возить зброю, ніби картоплю в Донецьк, цілий рік він їздить зі зброєю по Донецьку та прикопує у визначених місцях. Треба віддати належне сбУ, з ходу так вгадати в цивільному супер агента, який настільки тупий, щоб не послати нахуй прям на блок-посту, коли йому сказали шо за фотки грошей його депортують — це таки, курва, магія, а не робота.

При чому, цивільний чувак вертів на статевому органі всі спецслужби цілий рік, аж до поки не спалився. Цивільний. Без будь-якої підготовки та вишколу.

Що робили цілий рік спецслужби рф мені невідомо, напевно клацали їбалами. Ну а цивільний той час возив гранати замість картоплі  через блок-пости.

Я думаю, що ні в кого із адеватних людей немає сумнівів в тОму шо ватани хапнули невинного та, за допомогою паяльника чи тортур, вибили необхідне зізнання. Але є одне але: вперше в історії війни з рф, ватні бовдури хапнули громадянина  Іорданії. Ну тобто викрали. А це вже називається  міжнародний тероризм, ні про яку «громадянську війну не може йти мова.

Моралі нема. Просто будье обережні, прав люди в Донецьку немає зовсім, а стати шпигуном чи ше кимось страшним дуже просто.  Бережіть себе.

Please follow and like us: