Мавпяча віспа — розробка кремля?

Автор: Містер Бивень

Карочє, трохи цікавого про абізянячу віспу. Я дуже ретельно спостерігаю за тим, як раха висвітлює ці новини. Кацапські лідери думок розказують про все так, ніби цього захворювання не може бути на території рифи, акцентуючи на тому, що (УВАГА) вірус може бути куди небезпечніше за ковід для «недружніх країн». На сьогодні є понад 100 випадків захворювання. Це Африка, Іспанія, Португалія, США, Австралія, Шотландія та Данія. У 2020 році аналітичний центр Robert Lansing Institute писав про те, що вони дуже занепокоєні тим, що під час пандемії Covid-19 росія докладає усіх зусиль задля того, щоб вивчати вірус віспи.

Ця стаття буквально передбачає те, що зараз відбувається з цією хворобою. Так, експерти написали, що віспа більш вірулентна. Вона відрізняється більш високою летальністю, якщо порівнювати із COVID-19. Тому спровокована епідемія може мати катастрофічні наслідки для країни. Цим можуть скористатися рос сили, щоб змінити геополітичний простір.

В аналітичній статті висловили припущення, що за цим стоїть раха, на що нібито вказує характер закупівель російськими держорганами. Закупівлі свідчать про те, що росіяни продовжують випробування вірусів у наукових центрах «Вектор» та 48-му ЦНДІ міноборони. Автори статті резюмували, що кремль хоче створити біологічну зброю із віспи.

Крім того, на такий висновок вказують дані про подібні дослідження під час Холодної війни срср — немає підтвердження того, що випробування вірусів завершилися. У матеріалі припустили, що російський уряд може й досі займатися цією діяльністю для створення біологічної зброї, на кшталт «Новичка». Цією біозброєю кремль намагався прибрати неугодний режим у Великій Британії та Болгарії.

На сьогодні немає жодного конкретного підтвердження, що за спалахом хвороби стоїть саме раха. Але довгий час у росії розглядали розробку ліків від віспи як стратегічно важливе завдання.

Якщо дивитися на це все з точки зору сьогоднішніх подій у світі, ці припущення тільки підтверджують причетність рахи до спалаху віспи у інших країнах, окрім самої федерації.

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Мавпяча віспа - розробка кремля?
Please follow and like us: