Московія? Улус Джучі? Тартарія? Хто буде нашим сусідом в недалекому майбутньому

Автор: Василь Відчайдушний (орфографію та стилістику автора збережено)

Московія? Улус Джучі? Тартарія? Хто буде нашим сусідом в недалекому майбутньому

Про факт того, що наш північний сусід носить давню історичну самоназву нашої держави, написано чимало. Ті, хто якимось чином не чув про це, можуть знайти безліч публікацій на цю тему. Я ж хочу торкнутись двох її аспектів.

Перший. При обговоренні названої проблематики найбільш емоційним вважається те, що стався факт наглої крадіжки. В цьому конкретному випадку, на мою особисту думку, ворогові навіть не треба було особливо напружуватись, щоб увігнати частину українців у сум та бентегу – тут спрацьовує наша генетична схильність скаржитись та горювати. І багато зі співвітчизників готові добровільно бентежитись та співати сумних пісень. І ми настільки звикли до цього, що мало хто каже про інше.

Другий аспект. Нам давно вже час відходити від оплакування сумної долі і переходити в атаку на ворога. Як загалом, так і на цій конкретній ділянці інформаційного фронту. Нам слід почати формувати стратегію і тактику позбавлення ворога цієї назви! Дай боже нашому теляті вовка з’їсти? Так обов’язково подумає певна частина читачів. Але не я на початку війни сказав: досить вмирати за Україну, за Україну час вбивати. Подібним чином варто діяти і в цій ситуації.

Чому я маю оптимізм стосовно успіху. По перше, ми вже завдавали дошкульних ударів ворогу. Не в цій публікації нагадувати конкретні перемоги, проте загалом ми зруйнували тезу про непереможність армії московщини і неможливість успішно воювати з ядерною державою. По друге, варто згадати про підзабутий політичний конфлікт в середині Євросоюзу між Грецією та Македонією. Нагадаю: греки перешкоджали перспективам євроінтеграції Македонії, оскільки в Греції є провінція – Македонія. І визнання назви сусідів такою, яка вона була, на думку греків давало їм право висувати територіальні претензії Греції стосовно їх однойменної провінції. Зрештою конфлікт закінчився тим, що сусіди погодились змінити назву власної країни! І віднедавна вони є Північною Македонією.

Якщо повернутись до наших навіжених сусідів, то тут можна обіграти аналогічну стратегію. Недалекі часи, коли рашка вчергове почне дробитись на кілька самостійних держав. І тоді неминуче постане питання про її статус в ООН та відновлення дипломатичних стосунків зі світом. А незмінним цей статус точно не залишиться, і решткам балалайні доведеться наново реєструватись в цій організації. І саме тоді настане наш час «ікс». Ми маємо докласти максимум зусиль для недопущення існування лаптєстану з їх краденою назвою! І, відповідно, встановлювати дипломатичні стосунки зі світом вже з іншою назвою! Як вони, з рештою, називатимуться нас вже не обходить. Але мімікрії під історичну Русь ми покладемо край. Звісно я не знаю коли саме це станеться та за якої влади, бо я не Ванга. Але це обов’язково станеться!

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерський, гранти не гриземо, дотацій з бюджету не отримуємо. У кого є можливість взяти участь в розвитку проекту, будемо вдячні.

Рабів надішлемо поштою

5375 4141 1364 0162

Решта реквізити в меню сайту.

Дякую всім за участь у розвитку.

Московія? Улус Джучі? Тартарія? Хто буде нашим сусідом в недалекому майбутньому
Please follow and like us: