На злобу дня

Автор: Фашик Донецький

Сьогодні багато хто написав про те, шо як же ж класно, шо є добровольці і шо в них свято, весь тирнет в мемах, картинках, поздоровленнях і т д. Проте мало хто поздоровив тих, хто за нулем — жителів окупованих, які пришвидшують перемогу над рф.

Вони роблять те, що можуть кожен день і в них немає правак на помилку — з них, якщо спаляться, знімуть три шкури. І це в кращому випадку, бо місцевих чекають особливі тортури. Не вірите — спитайте в тих, хто пройшли через підвали.

І тут справа не в тому, що хтось вау доброволець, а хтось не вау. І ті, і інші заслуговують на повагу, бо замість спокійного життя зробили вибір на користь держави. Саме держави, не війни — вони просто не могли стояти осторонь і дивитися, а звикли діяти. Хтось діє словом, хтось артилерією, хтось заходить на окупованих в ті кабінети, в які в принципі неможливо зайти і тим паче вийти живим. Але всі роблять одну справу.

І роблять мовчки, бо про більшість речей не можна буде розказати навіть онукам. Через не можу, через остопизділо, через призму незрозумілих рішень чи вчинків політиків, командування, заради помсти чи через виховання, то не є важливим. Важлива лише дія і те, з якої ти сторони: ти або дієш заради держави, або дієш в інтересах ворога, все інше є відмазки і не більш того.

Я до чого веду. Багато хто вважає, що цвіт нації вбили на цій війні чи в Іловайську. Проте це не зовсім так, бо поки в країні є ті, хто будуть займати черги в воєнкомати, працювати на перемогу на ворожій території — рф може захопити тільки статевий орган коня, а не Україну. Не всіх вбили росіяни та їх посіпаки, далеко не всі скурвилися, вистачає тих, хто вижили в 2014-2015 роках і готові вбивати за Україну, а не помирати.

І неважливо, яка в тебе прописка, на якій мові ти говориш в побуті. Важливо те, що ти на стороні світла, зробив вибір на користь України і не тупо язиком мелеш, а дієш. Вата не в прописці, а в голові, пам’ятайте про це.

Всіх причетних — з святом. Хай там що станеться — це наша країна і без бою ми її не віддамо. Маю за честь жити в один час з вами. Тримати стрій

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

                  С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

На злобу дня
Please follow and like us: