Наболєло

  Російські пропагандисти готуються випустити черговий «блокбастер» про «героя»  бандформування днр.
Не перестаю дивуватися можливостям, фінансуванням та рівнем довіри пересічних громадян до пропаганди рф. Населення звикло, как прі совке хавати та довіряти тому чим їх годують з телика.

  По радянським методичкам створюють героїв, приписують подвиги та канонізують. Згадайте лишень Матросова, солдата який героїчно кинувся на кулемет, закривши його своїм тілом та цим самим забезпечив наступ Радянської армії під час другої Світової війни.
Але нажаль персонаж Матросова був вигаданим… вигаданим як і сотні інших героїв радянського союзу.

  Ви запитаєте з якою метою? Навіщо?

  Відповідь лежить на поверхні — для того щоб радянські солдати не жаліючи свого життя повторювали «подвиги» вигаданих персонажів.
«Нє жалко…баби ещьо наражают»…

  Повернемося до захарченка… Всім відомо що барига саша захарченко промишляв дрібним бізнесом до подій 2014 року і особливо з загальної маси не вирізнявся. Але амбіції, жадібність та бажання проявити себе далися взнаки.

  Потрапивши під приціл камери одного з пропагандистських каналів рф, саша дає інтерв’ю і розповідає про любов до росії і всього російського народу та ненависть до бандерівців. Саме це в той час і було потрібно Соловйову енд компані!

  Простий хлопець з Донбасу взяв в руки зброю та боронить свою землю! Чим не герой? Правда? Декілька дублів зробили, текст написали, декілька постановочних обстрілів і вуаля! Герой готовий!!!

  Тільки ось по методичкам герой довго жити не може…полюбе має віддати життя за «батьківщину», ну щоб багато ляпати язиком не став і щоб не розсекретили. Далі ви самі все знаєте, що з ним трапилось…

  Щоб підігрівати мізки ідейних ватників, щоб не забували та щоб ще дужче ненавиділи «ворогів» росії створюються такі «блокбастери». Під своїм соусом подаються всі події і факти, коротше кажучи вправляють мізки народу щоб не дай Боже не засумнівалися в правильності того що відбувається.

  Тепер в мене є декілька питань до нашого міністерства культури!

  Чому в Україні немає жодного толкового автобіографічного фільму про героїв АТО? Про події на Донбасі?

  Зняли «аеропорт», ок…гарний фільм, за душу бере…але то все на що спромоглися за 5 років війни?????
Невже наші хлопці не заслуговують щоб їх знали, знали про їхні подвиги, про самопожертву??? У нас героїв сотні, тисячі!!!!

  Звичайно…краще репчик і фішечки. Такоє піпл больше схаваєт… Всє уже от єтой вайни усталі…

  Звертаюсь до уставших, завдяки нашим героям ви сидите і це читаєте.
Кінець.

Ангеліна Ніконорова

  Пысы:
Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

  P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

  Рабов вышлем по почте

  Реквизиты в меню сайта.

  Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Наболєло

Please follow and like us: