О разнице между свиноматками и Украинками.

  Если кто не в курсе, то все в этом мире делается или ради женщины, или из-за женщины. Исключение — это рф, ибо сам типа лидер типа страны любит целовать мальчиков в животик[версию с кабаевой не предлагать, ибо только извращенец мог дать приказ аннексировать Крым].

  Не хочу спорить о том, стОит ли отмечать 8 марта или не стОит, ибо есть минимум 364 дня в году, чтобы подарить цветок своей Музе[или ведьме, тут как повезет].

  Но суть не в 8 марта, а в различии между Украинками и станкам по производству ваты. Ну, то есть кацапками. Или двуногими ксерокопировальными аппаратами груза 200.

  Итак, первое, что отличает Украинку от свиноматки — это осознание того, где они живут: кацапки живут в ымперии, которую хотят захватить пиндосы-гваделупский спецназ-инопланетяне и т д.  Украинки живут в Украине.

 Борщ. Українки вміють готувати борщ, а не щі[змивки від борщу]. Російський борщ — це як білоруська піца чи воронєжські суші — тупа пародія на їжу. Хоча це нормально для кацапок, бо країна-крадій може продукувати лише дешевий непотріб.

  Українки — це родИна Воїнів та Захисників, кацапки — це ксерокс по виробництву загарбників та окупантів. Тут все очевидно, як на мене, хоча у представниці жіночої статі із заповідника пиздоглуздуватих вважають шо продукувати батальон «чорнозем» це і є їх місія в житті.

 Українки плачуть за своїми Синами, кацапки віддають перевагу рублям. Чи може хтось бачив мітинги мам тих кацапів, які здохли в Україні?

 Те, що Українки вродливіші за кацапок, навіть не обговорюється. Вся справа в тому, що копіювальний апарат або завод по виробництву 200-х не може в принципі видавати Писанки.

 Українки не мають на меті вийти заміж за іноземця і звалити з країни на відміну від кацапок. Самки з паспортом рф вважають, що шлюб з іноземцем зробить з них княгинь пєнзєнскіх кровєй і ніхто не дізнається про те, що кацапки родом зі сраки цивілізованого світу[тобто з рф].

 Українки мріють про сім’ю. Кацапки мріють про папіка і айфон. Зауваження щодо легкодоступності Українок — це такий самий міф, як і шаровари в Козаків.

 Почуття стилю — це те, що в Українок в крові. Жителі окупованих не дадуть збрехати — наташу з варонєжа в окупованому Донецьку видно за кілометр, бо опудало з блатними замашками та мейк-ап-ом а-ля «пікассо після бурячанки» важко не побачити. Кацапки, за допомогою косметики та одягу, хочуть насамперед видати себе за гєрцагіню урєнгойську чи краснодарську прінцесу. Зі сторони ці всі намагання виглядають смішно та тупо: схоже на спробу встановити на велосипед реактивний двигун, хоча й відомо, що транспортний засіб працює сугубо на педальній тязі, а в бардачок двигун не влізе.

 Грамотність. Зайдіть на будь-який жіночий форум свиноматок[філологам таке краще не бачити]. Кацапки не володіють російською в абсолютній більшості випадків, бо … Бо сенсу нема. Алгоритм успішного життя простий у кацапки: фоточка в інстаграмі, папік, айфон. Усна чи письмова грамотність — пережиток минулого, ви проста завідуєтє.

  Взагалі, різниця між Українками та кацапками величезна, я багато чого не дописав. Проте, як на мене, однією з найбільших переваг Українок є те, що наші жінки жодного разу не проводжали своїх чоловіків на загарбницьку війну. Це ментальна прірва між ксероксом по виробництву порєчєнкових та Матерями Кіборгів.

 Мораль. З жінками нам дуже пощастило. Дасть бог, пощастить і з політиками.

Фашик Донецький

 P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

 Рабов вышлем по почте

Реквизиты в меню сайта.
Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

?? О разнице между свиноматками и Украинками.

Please follow and like us: