Опыты на людях на востоке Украины. Спасибо, россия

Автор: Фашик Донецкий

Може хто ще не знає, але посібники окупантів фактично легалізували досліди на людях — дуже скоро без відмітки про те, шо тебе вкололи так званою «вакциною» виробництва рф ти будеш ніхто. Чесно, не готовий прямо зараз сказати чи таки наважаться колаборанти добровільно-примусово таки проколоти цивільним шмурдяк виробництва рф, проте до 20 лютого залишилося не так багато часу, тому є всі шанси виконати вказівку з москви.

Так розумію, шо для багатьох читачів чи взагалі жителів України, не окупованої її частини, Схід України — це шось по типу Австралії, це десь далеко, інший континент і все таке, проте… Проте, Наші люди на окупованих, через так званий «указ» фактично не мають вибору і вимушені брати участь у випробуваннях незрозуміло чого на собі. І це, пані та панове, жах.

Якщо мені не зраджує пам’ять, то без відмітки про те, що тобі вкололи незрозуміло що, ти з 20 лютого не зможеш далі працювати ні в так званій бюджетній сфері, ні взагалі «офіційно»: нема відмітки про «вакцинацію» = звільнення з роботи. Зараз напишу те, від чого в когось може зруйнується власний рожевий світ, але, якшо досі хто не розуміє, то підтримки на окупованих в Наших людей фактично немає зі сторони держави. Тому, не зважаючи на політичні погляди та громадянську позицію, частина людей вимушена працювати на «владу» окупантів. Бо слово «патріот» не всіх може нагодувати і не всі можуть в один момент звільнитися та переїхати за межі окупованих (взагалі тут окрема тема для дискусії).

У підсумку маємо наступну ситуацію. Ті люди, які постійно допомагають військовим і знаходяться на окупованих, мають в новому році чудовий «подарунок» — взяти участь у випробуванні «вакцини» виробництва рф. В якості піддослідної миші. Ну, або їм треба звільнятися, а після звільнення їх чекає…. Ніхуя їх не чекає. Вони взагалі нікому не потрібні. І це реалії, гірка правда, про яку ніхто чомусь не хоче говорити.

Ви бачили обурення нашого МЗС щодо «указу» про обов’язкову «вакцинацію» жителів окупованих? Чи може прем’єр-міністр висловився щодо цього? А як вам яскрава промова президента, який закликав весь світ не дати росії зробити з жителів окупованого сходу України піддослідних тварин? Бачили, як наші політики всі об’єдналися навколо ідеї — не дати колоти жителям окупованого сходу України незрозумілу субстанцію?

І я не бачив.

До речі, вата на окупованих, яка молиться на путіна, не хоче собі колоти російський шмурдяк, бо боїться побічних ефектів. Вата готова давати хабарі і купувати фейкові «довідки» про «вакцинацію» (ціни різні, від 500 ржублів до 5000). Вата не бажає колоти собі незрозумілу субстанцію, бо хоче жити і не хоче мати проблем зі здоров’ям.

У підсумку, ситуація наступна: росія, на очах у всього світу, має провести досліди на людях, випробувавши незрозумілий супчик на тих, хто не мають куди написати скаргу чи взагалі пожалітися. Якшо це ще не нацизм, то шо таке нацизм тоді?

Мораль. А взагалі класно рік розпочався. Якшо побачу Санту, носа йому точно зламаю.

Кінець

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтёрский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Опыты на людях на востоке Украины. Спасибо, россия
Please follow and like us: