Откєда дровішки або як рашка віддаватиме нам репарації

Автор: Василь Відчайдушний

Откєда дровішки або як рашка віддаватиме нам репарації

В одній зі своїх публікацій на шановний поїдач рюзгє немовлят Фашик Донецький розглянув тему репарацій. Відновлення завданої балалайнею шкоди цікавить багато кого з нас (і не лише нас ,а й сусідів). Я згоден з автором, що рашка мусить все компенсувати з відсотками. Але маю іншу думку щодо джерел.

Фаш вважає достатнім для цього ресурсом ТОП компаній країни-окупанта. Проте більшість з них пов’язана з видобуваючою галуззю, або є державними компаніями, які знаходяться на підтримці з бюджету. Уявимо, що станеться з цими компаніями, коли прийде час і це гниле одоробло рухне. Якою буде вартість найдорожчих поки що компаній? Переконаний, що вони перетворяться у сміттєвий актив. І все, що можна буде вкрасти, буде поцуплено коли кінець недоімперії стане очевидним для всіх хрюгавгавців.

Тож «откєда дровішкі»? Земля? Території рашки більшою мірою перетворяться на валізу без ручки оскільки вимагатимуть шалених ресурсів для доведення їх до цивілізованого рівня. І що ще гірше – там будуть проживати десятки мільйонів голодних та лінивих антропоморфів, які не тільки не допомагатимуть розвитку, й шкодитимуть через свою віковічну руйнівну природу.

Залишається один достатній за обсягом ресурс – накрадені клептократами та сховані за кордонам трильйони доларів. Коштів дійсно достатньо для компенсації всім постраждалим країнам – Україні, Сакартвело, Молдові, Сирії, країнам Балтії. Але є одна проблема – країни, в яких сховані кошти, неналаштовані їх віддавати. Згідно з законодавства кошти, які не мають підтвердження законності їх виникнення, можуть бути конфісковані в бюджет країн, де вони зберігаються.

І тут виходом є лише фахова робота української дипломатії, яка б мала добитись створення фонду для компенсацій саме за рахунок цих вкрадених коштів. Мала б. Бо те, у що перетворилась наша дипломатія на сьогодні, радше схоже на балаган, а не на потужну дієву і фахову структуру. Проте піднімати і обговорювати цю тему можна і потрібно. Бо разом ми – сила. А балаган це не назавжди.

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Откєда дровішки або як рашка віддаватиме нам репарації
Please follow and like us: