Петлюра і ДАП. Що в них спільного?

Автор: Фашик Донецький

Преамбула.

Чекісти з давніх давен практикують вбивства ворогів, наступальні чи каральні операції, приурочуючи їх, ці події до якихось дат. Чесно, не знаю достеменно, коли це почалося, проте це триває з моменту створення тюрми народів (срср) по сьогоднішній день. Символізм для росіян іноді вагоміший, ніж результат.

Приведу приклад. Як гадаєте, що спільного у Донецького аеропорту, який намагалися захопити росіяни в 2014 році і у Петлюри? Правильна відповідь — дати. Саме цифри і дурна звичка чекістів видають росіян і досі, це своєрідний почерк та візитка москви.

Поясню у чому суть, не перемикайтеся.
Петлюра був вбитий 25 травня 1926-го року, а ось штурм ДАПу відбувся 26 травня 2014 року. Як на мене, то дата штурму летовища у Донецьку є нічим іншим, як чітко спланованою операцією москви, приуроченою до вбивства одного з найбільших ворогів срср. Більш того, якщо уважно придивитися до чисел, то вони нагадують послання.

Може комусь буде цікаво:

Штурм ДАПу почалався 26 травня 2014 року

Петлюра був вбитий в травні 1926 року

Беремо калькулятор і у нас виходить ось така чудасія: 2014-1926=88. Привітання «88» — є закодованим, це лайт версія нацистського «хайль гітлер». Ну, а якщо ми згадаємо про те, що для москви та для росіян війна з Україною є фактично священною і ще пошукаємо символізм у цифрах, то взагалі виходить, що штурм ДАПу був посланням з кремля, яке фактично ніхто не побачив. 14-й рік, 88 років від дня вбивства Петлюри = 1488 = нацистське привітання в повній версії «хайль гітлер».

Чесно, по останній версії, 1488 яка, я сам не дуже впевнений, проте… Не вірю в співпадіння з 2014 року. І особливо не вірю в співпадіння, коли тим чи іншим чином до цього мають відношення росіяни чи просто чекісти. Тому, особисто я впевнений в тому, що штурм летовища росіянами в 2014 в Донецьку був приурочений саме до вбивства Петлюри (храшданскя вайна в Україні — це коли росіяни, на честь вбивства Петлюри, штурмують аеропорт в Україні).

До речі про Петлюру. Вчора переглянув фільм про Симона, 2018 року випуску («Таємний щоденник Симона Петлюри»). Фільм важкий, дуже. Але, зважаючи на війну, яка не закінчилася між рф та Україною, мене дуже зацікавила і кількість інформаційних операцій, проведених проти Петлюри, і на що саме дії червоних та їх спільників були направлені.

Зараз коротко спробую описати як чекісти зробили із чорного біле.

Петлюру вбив єврей на прізвище Шварцбард на замовлення чекістів, випустивши при свідках 7 куль серед білого дня. Задум спецслужб срср був підступний і зухвалий водночас: вбити ворога у всіх на очах, виправдати вбивцю + затаврувати і саму історичну постать, Петлюру, і зробити будь-який національно-визвольний рух в Україні токсичним через так званий антисемітизм.

Вбивця, Шварцбард, на думку росіян, мав постати перед судом Франції не як той, хто вистрілив в не озброєну людину, а як єврей-месник, що мав особисті мотиви для скоєння злочину. Крім того, для захисту вбивці Петлюри, срср не тільки проплатив адвоката Шварцбарду, одного з найкращих у Франції.

У підсумку операція вдалася і, як би не звучало сюрреалістично, за допомогою нехитрих прийомів та інформаційних операцій, у срср вийшло перевернути судовий процес з ніг на голову: вбили Петлюру, але судили не того, хто його вбив, а того самого Петлюру.

Чорне стало білим, у Франції судили не вбивцю, а жертву, яка не могла захищатися. Шварцбарду, за гроші срср, створили благородний імідж месника, який просто помстився за єврейські погроми в Україні і саме тому суд перетворився із суду над тим, хто стріляв, в той суд, який судив того, в кого стріляли і хто був застрелений.

Як так може бути? Все залежить від рівня спеціалістів, від виконавців. Ставка срср на єврея, месника-одинака, зіграла, процес із кримінального перетворився на політичний. Також срср задіяв всі можливі важелі впливу, щоб для пересічного громадянина не виникало питання про те, хто вбив Симона Петлюру і чому. Приведу приклади

Анрі Торес, адвокат вбивці, працював не лише в судовому залі, а й за його стінами. Він уміло давав інтерв’ю, весь час збуджував громадську думку. Свідки, які мали дуже сумнівний стосунок до суті процесу або зовсім його не мали і нічого не знали про події громадянської війни на Україні, були покликані Торесом, щоб свідчити на користь Шварцбарда.

Адвокат також поширював чутки, що сам президент Ліги прав людини, професор Віктор Ваш, а також Сінклер Льюїс, Герберт Уеллс, Альберт Ейнштейн, Олександр Керенський та інші всесвітньовідомі постаті зголосилися і навіть самі пропонували прийти на суд, щоб захищати вбивцю.

Крім того, Торес, щоб викликати і завоювати симпатії присяжних-католиків, посилався навіть на оцінку цієї справи главою римсько-католицької церкви папою Бенедиктом XV.

Адвокат диявола провів величезну підготовчу роботу. Він розшукав документи про співробітництво Директорії з кайзерівською Німеччиною у той час, коли ще не скінчилася війна, в якій Париж воював проти Берліну. Оперуючи цими фактами, Торес намагався переконати присяжних, що мало не весь український визвольний рух був міцно пов’язаний із німецькою політикою часів першої світової війни. Це насправді дуже тонка робота, бо Шварцбард воював на боці Франції і метою адвоката було змістити акценти: судити не вбивцю беззбройної людини, а месника, єврея, який проливав кров за Францію і помстився клятому антисеміту Петлюрі.

Докази про «петлюрівські погроми» активно збирали в підрадянській Україні.

На захист Шварцабарда вииступило впливове єврейське лоббі – єврейські організації в Лондоні утворили Комітет допомоги Шварцбарду, котрий організував цілу низку публічних заходів в підтримку Шварцбарда, у т.ч. із залученням жертв єврейських погромів та відомих єврейських діячів. Єврейські організації провадили збірку коштів, а також ініціювали в європейській пресі потужну інформаційну кампанію з «відбілення» Шварцбарда – месник за кривди свого народу, добропорядний громадянин Франції, французький вояк і патріот, зразковий сім’янин, носій усіляких людських чеснот. (Самі зрозумієте за чий рахунок більшість комітетів були створені чи підказати?)

Як бачите, шансів на покарання вбивці у загиблого Петлюри фактично не було. Суспільна думка, адвокат, кишенькові французькі журналісти, а також інформаційні операції, що були проведені за гроші срср, зробили свою справу — судили не вбивцю, а вбитого. Срср у підсумку таки досяг всього, на що було виділено 500 тис франків з бюджету тюрми народів: чекісти вбили ворога + зробили його ім’я токсичним + дискредитували будь-який національно-визвольний рух в Україні, затаврувавши антисемітизмом. (До речі, теми Петлюри та так звані прояви антисемітизму росія досі і використовує проти України, навіть у 2021-му році.

Мораль. Чекісти мислять на протязі фактично 100 років однаково. Вони використовують ті самі інструменти для вбивств ворогів москви, а також постійно намагаються очернити на століття всіх тих, хто їм приносить найбільше проблем.

Але є і хороші новини — в Україні з’явилася категорія тих людей, які розуміють спосіб мислення чекістів і можуть прорахувати дії товарісчєй на декілька ходів вперед. Саме тому рф програє цю війну — українці можуть передбачати дії росіян, а ось росіяни не здатні на це.

І останнє. Так як чекісти надурили весь світ з Петлюрою та його вбивцею — це вже в минулому. Тому москва згорить ще раз. Кінець

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Петлюра і ДАП. Що в них спільного?
Please follow and like us: