Про ботоферми линири

Автор: Фашик Донецький

Преамбула. В адном малєнькам, но очінь гордом царствє, названіє каторова састаіт із трьох букв, кіпіт жизнь. Ви просто всі заздрите линиропіткекам і приховуєте це, бо хочете отримати на новий рік «пачпарт» линири і жити як холоп — з підвалами, кімнатами для тортур та концтаборами.

Ну, а поки ви намагаєтеся відмазатись від того, шо хочете жити в линири і носити пєлотку, розкажу вам про те, як в линири від «мобілізації» косять.

В так званих коледжах та університетах линири «вчителі»- колаборанти придумали ноу-хау — інфармационная барба називається. Суть барби полягає в тому, шо «викладачі» пропонують студентам попрацювати безкоштовно кремлеботом, шоб довести прєданнасть ідєям линири.

Шанс відмовитися від «пропозиції» є, це можна зробити і ніхто не поїде на підвал. Проте відіграються на батьках студентів, яких потім або можуть звільнити з роботи, або перевести на менш оплачувану посаду. Одним словом, способів багато — хто дорослий, той розуміє, як можна через тиск на батьків змусити дітей робити те, шо наказали.

Ні, не всі відмовляються і це неправда. Але для хлопців є бонус, а точніше мотивуючий фактор — при якісному виконанні роботи на ідєалагічєскам фронтє він може отримати… Життя. В прямому значенні цього слова.

Бо якшо ти в линири, ти молодий хлопець, і не хочеш здохнути за пасєчніка невідомо де, то тобі можуть дати відстрочку від «мобілізації». Крім того, чим краще ти виконуєш роботу кремлемлебота, тим більше в тебе відстрочок, а значить тобі не світить потрапити в батальон мясо і не здохнути незрозуміло де-незрозуміло за шо. М — мотивація, блядь.

Сказати шо це дно — це значить зробити комплімент колаборантам. Бо використовувати в якості кнута можливість бути вбитим — це … Я хз як це назвати, в мене не вистачає словарного запасу, шоб дати точне визначення цьому процесу.

Мораль. Але є і хороші новини — прізвища та імена тих, хто змушують таким чином дітей працювати кремлеботами, вже відомі. І скоро ці «учітєля» стануть ну дуже відомими.

На сьогодні у мене все.

Кінець

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтёрский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

PayPal: fashdonetsk2022@gmail.com

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Про ботоферми линири
Please follow and like us: