Про реальні ціни на нерухомість в окупації

Судячи з публікацій у пропагандистських змі припижджених ватанів, скоро в окупованій рф Макіївці буде збудовано адронний колайдер, а на цетральній площі Донецька будуть зупинятися міжгалактичні зорельоти. Проте…

Проте все як завжди: нащадки наркоманів та бомжів брешуть та хрестяться одночасно, не забуваючи при цьому пиздякати про мораль. Ми продовжуємо тему -шотипиздиш- , тому нагадаємо колаборантам та зомбанутим кацапам про яскравий маркер того, що свідчить про економічне зростання будь-якої території — це ціни на нерухомість. Ні для кого не є секретом те, що квартири у Сомалі чи Сирії коштують дешево, тому ми ще раз та на конкретних прикладах потикаємо ватних недоумків в гівно дурними пиками. Поїхали

 Дивимося скрін № 1. Квартира за 10,5 штук баксів, йопт. Чого так дешево? Бо недалеко завод по виробництву зброї та військова база орків

Скрін № 2. 11 штук баксів за 2-кімнатну — це просто шара. Правда є безкоштовний бонус — військова база неподалік, з якої частенько працює артилерія орків. Чергу бачите з покупців? І я не бачу. Дивно, блд

Дивимося скрін № 3. Трикімнатна квартира за 10700 баксів — це навіть не шара, це шара з доплатою. Проте по вулиці Олімпієва їздять постійно як вантажівки з боєкомплектом, так і важка техніка. Чудовий краєвид з вікна можна побачити чи не кожен день. Як вам такий бонус? 

Скрін № 4. Квартира з ремонтом за 9 штук баксів! Налітай поки не забрали. Проте… На заводі Топаз військова база орків та кацапів. Може тому така ціна низька?

Дивимося скрін № 5. Трикімнатна квартира у самому центрі міста за 50 штук баксів. Це шарова шара. Але чомусь ніхто не хоче брати. Може тому, що квартири не будуть дорожчати в Донецьку, поки кацапи та недоумки  з автоматами по вулицях бігають?

Скрін № 6. Двукімнатна за 8800 баксів — це майже безкоштовно. Проте… Судячи з ціни, помешкання знаходиться поблизу Красногорівки, а це значить шо саме з цих жилих кварталів працює арта орків. Бадамум за вікнами — вагома причина купити саме цю квартиру, а недоумки з калашами — це типу статуї гномиків. Тому кидайте все і топайте купляти хату поки є ше в продажу.

Скрін № 7. Здається в оренду салон Сузукі. Автосалон. Де авто з автосалону? Їх асвабаділі от звєрств Хунти. Проте тепер там можно торгувати статуями захараста. Та й навіщо холопам цивільним сузукі? Візьми ноги в руки — ось тобі і сузукі. Холопи цивільні не мають змоги купити собі залізного коня подібної моделі, тому краще в автосалоні якусь наливайку відкрити, правда? 

Скрін № 8. Квартира за 10,5 штук баксів з меблями та технікою неподалік залізничного вокзалу та військової частини. Тут дуже добре чути, коли працює важка артилерія. Також дуже добре чути, коли воюють в Пісках, ДАП і. Можна навіть побачити вильоти снарядів та побачити прильоти. Як вам такий бонус до майбутньої покупки, подобається?

Скрін № 9 — трикімнатна квартира з ремонтом та технікою у центрі міста за 15 штук баксів. Але… Там, недалеко від квартири база орків та кацапів, не тільки кінотеатр. Мова йде про військову базу спарти. Як вам таке сусідство?

Скрін № 10. 1-кімнатна квартира у центрі Донецька в 5 хвилинах їзди до центральної площі всього за 14 штук баксів. Бля, хата по ціні гуртожитку. Проте… Недалеко є прибиті артилерійські точки, тому може і прилетіти, і можна слухати динирійський 152-мм вальс ночами. Як вам такий бонус?

Дивимося скрін № 11. Склади з офісами та офісними меблями з площею у 600 м.кв всього за 80 штук баксів — це безкоштовно. Проте… Проте дуже дешево. А знаєте чому? Бо нема ні бажаючих арендувати офіси, ні бажаючих склади арендувати. А чому нема? Бо нема бізнесу. Для тих, хто народився в саратові, відкрию таємницю страшну: торгувати гуманітаркою — це не бізнес. Це блядством називається.

Скрін № 12 — це просто халява. 2-кімнатна квартира під ремонт всього за 5500 штук баксів — це навіть не халява, з півроку в Польщі попрацювати і ти зможеш придбати власне житло. Проте… Чи не здається вам, шо нинішньому власнику хочеться хоч якісь гроші вилучити за продаж хати і поїхати нахуй від цього блядства[окупації]?

Скрін № 13. Знову шарова шара. Торгівельний центр площею 1400 м.кв за ціною 75 штук баксів — це безкоштовно. Але чи не здається вам, що продавати по смішній ціні прибутковий торгівельний центр — це як мінімум тупість? Хоча… Може торгівлі нема, бо бізнесу нема, тому і продається приміщення?

Дивимося скріни під номерами 14. Всього 200 штук просять за 4750 м.кв площі недобудованого житлового комплексу. Чи не здається вам, що власник вирішив хоч якісь кошти відбити, бо добудовувати багатоповерхівку в Донецьку, коли в тебе її можуть тупо віджати на користь мавпи рюцкагаварясчєй, а тебе розстріляти як агента сбУ — це нерозумно як мінімум?

Скрін № 15- і знову шара. 1350 м кв з ремонтом у самісінькому центрі окупованого Донецьку — це халява. Це половина бізнесу, так написано в оголошенні. Але, особисто мені, здається шо власник або не бачить перспектив тягнути всі податки сам, або один із співвласників побачив кінець економічному зростанню динири. Пояснюю для дебілів з лишньою хромосомою: власник  здати приміщення в аренду він може і здасть, але в центрі міста аренда дорога завжди, тому і цінник товарів високий. Проте, торгівці теж люди розумні — вони прекрасно розуміють, шо в основної маси цивільних тупо нема грошей, шоби купити товар у центрі міста, тому беруть в аренду торгівці площі з меншою ціною, бо інакше товар не продадуть взагалі. У підсумку що? Сяючий торгівельний центр смокче чупа-чупс з кінським смаком. Дриндиди, фсьо только начінаєцца!

Скрін № 16 — це святе. Лінія розливу горілки та вина за 35 штук баксів — це безкоштовно. Проте є одне але. В окупації тобі працювати не дадуть, а вивезти з Донецька цілу виробничу лінію та демонтувати її — це велика проблема без гарантій того, шо в тебе банально не відберуть бабло чи саму лінію. До речі, у мене виникло питання: якщо економіка потужно розвивається в Донецьку, як кажуть кацапи, то який сенс продавати те, що тобі принесе надприбутки? Може хтось бреше про розвиток? Цікаво хто?

Скрін № 17, останній. Однокімнатну квартиру за 4200 баксів не бажаєте? Це недалеко від ДАПу, до речі. Ви будете перші знати всі новини про обстріли, не втрачайте можливість придбати таке вишукане житло з такими прекрасними бонусами. Чи може хтось із вати, яка в Києві або у Львові живе, бажає помінятися квартирами? В Донецьку біля ДАПу нема біндер, є только рюцкагаварясчіє мальчікі. Не бачите черги з бажаючих? Сука, я теж не бачу. Це тому шо пиздота, яка живе в районі плінтусів — йобані лицеміри. Просто пам’ятайте про це і тикайте їм в морди фактами. Готовий побитися об заклад — ні одна курва ватна не захоче поміняти своє житло на житло в окупації.

Мораль: запрошую до дискусії иканамістів дриндидиди. Хочу поплювати вам в очі. Чекаю з нетерпінням.

Please follow and like us: