Пропаганда рф і з чим її їдять

Автор: Фашик Донецкий

Мало хто говорить про теорію пропаганди на простих прикладах, так щоб це було зрозуміло широкому колу читачів. Пропоную виправити цей момент.

Почнемо з основного. Для більшості людей пропаганда — це щось таке, що впливає на мозок, на розум, але як воно працює — хз, незрозуміло тобто. Також багато хто вважає, що пропаганда — це коли ти захопив абсолютно всі змі і кормиш аудиторію гівном з кожної шпаківні (тв, радіо, тирнет і т д).

Проте це не зовсім так. Пропаганда — це дуже проста і водночас складна річ, яка працює по простим формулам, аксіомам. В основі пропаганди завжди діє емоція, а потім цю емоцію направляють, шоб аудиторія виконала просте завдання. Емоція — вектор — дія, тільки так і ніяк інакше.

Емоції виключають здоровий глузд і критичне мислення, тоді людьми легко маніпулювати.

Вектор, напрямок — це те, що найскладніше, його зазвичай ховають. Проте іноді напрямок чітко вказують, все залежить від того, що треба від клієнта.

Дія — це те, чого хочуть насправді від споживача пропаганди. Справжня пропаганда завжди провокує на конкретну дію, яку, під впливом емоцій, має виконати та група людей, на яку спрямована інформаційна атака.

Все просто і все складно водночас, бо у пропаганди є напрямки, що мають різні завдання. У сучасному світі навчилися формувати не просто пропаганду, а піраміду з пропагандистських шарів, які мають абсолютно різні цілі. Приведу приклад.

Беремо того самого распятого мальчіка, фейк російських пропагандистів. Метою фейку була емоція, спектр емоцій, а ось вектор і дія були приховані і водночас на видному місці. Тобто: ціль була просто викликати емоції, під впливом яких макаки зі зброєю розуміли, кого треба вбивати. Все по книжці: емоція, вектор, кого вбивати за распятого мальчіка, поштовх до дії — вбивства «каратєлєй».

Думаю, достатньо просто все пояснив. Проте, в нашому випадку, під час війни з рф, є декілька відмінностей між класичною пропагандою і тим, що нам пропонують чекісти. Основна відмінність — це те, шо вся абсолютно пропаганда рф робиться по формулам, тому її доволі легко розпізнати і передбачити. Так, російські чекісти іноді діють непередбачувано, проте це скоріше виключення, а не правило.

Одним з важливих моментів російської пропаганди є те, що чекісти сформували фейк, по типу «російська пропаганда всесильна і т д». Проте це не зовсім так, бо прогнозувати дії чекістів в Україні вміють вже не тільки спецслужби, а й звичайні цивільні, які вимушені були навчитися таким речам, про які навіть і не думали до війни. І російські спецслужби від цього не те, що бісяться, там, на росіїї, справжні істерики. Причини — чекісти розуміють, що самі спровокували збільшення кількості тих, хто їм може протистояти + дії цих цивільних дуже важко спрогнозувати. І це все зроблено не за гривні, а за рублі, тобто за кошти платників податків рф.

Взагалі роспропаганда боїться лише одного — нападу, агресивних дій з боку ворога. Ви самі неодноразово бачили, як тупо виправдовуються чекісти після провалів. Роспропаганда в принципі не вміє захищатися і це її найслабше місце. Все, що вміє в плані захисту росія — це нівелювати цінність своїх полонених. В інших випадках відмазки росіян — це камеді клаб і купа мемів.

Епілог. До чого я веду? До того, що Україна, а точніше українці, дуже скоро почнуть писати книжки про те, як за копійки ставити роспропаганду в позу і зривати операції російських спецслужб, сидячи вдома на кухні. І це будуть бестселери, бо, станом на сьогодні, ніхто в світі приблизно не розуміє, як можна протистояти рф в плані пропаганди з такою різницею в плані фінансування.

Жаль тільки, що ми, на рівні влади, в цей час так і надалі будемо показувати тєлєканал «дом», видавати це лайно за супер-пупер контрпропаганду + ігнорувати тих, хто тупо через принципову позицію змушують російських чекістів палити вагони грошей. От так і живемо. Кінець

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

                  С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Пропаганда рф і з чим її їдять
Please follow and like us: