Путіноміка. Почалося

Автор: Фашик Донецький

Сьогодні натрапив на ось таку чудову публікацію в твіттері. Саме формулювання новини, як на мене, прекрасно характеризує те, що відбувається з економікою на росії.

Путіноміка. Почалося

До чого тут найманці? Давайте про все по порядку.

Почнемо з простого. Давайте уявимо ситуацію: в нас бюджет 100 грн і є заощадження 100 грн. Якщо бюджету не вистачає, ми беремо з заощаджень певну суму і потім повертаємо ці кошти.

Але має бути виконана проста основна умова — економічні показники не повинні бути непрогнозованими у наступному фінансовому році.

Що відбувається зараз з економікою рф? Вона падає вниз і продовжить падіння. У підсумку, з точки зору фінансів, для покриття поточних потреб на росії беруться гроші, знаючи достовірно, що економічні показники будуть ще нижчими. Чи раціонально це? Не зовсім.

Бо гроші іноді закінчуються, навіть ті, які беруться із заощаджень. Щоб віддати самому собі борг ти маєш розуміти, скільки ти отримаєш зарплати, свої поточні витрати, а також обов’язкові (кредити, комунальні послуги і т д). Якщо ти не маєш розуміння щодо того, яку суму грошей ти отримаєш, то ти свідомо будуєш фінансову піраміду.

Бо, на державному рівні, ти можеш перекрити борг тільки двома способами: або змусити економіку працювати, або ж надрукувати грошей, щоб погасити борг.

З першим способом у рф все погано. Тому залишається лише другий, який означає що? Гіперінфляцію, знецінення грошей тобто.

По факту ми вже бачимо путіноміку у чистому вигляді — хтось чомусь впевнений, що нікто нє догадаєтся про те, шо гроші в резервний фонд рф можна не віддавати, надрукувавши тихенько паперу і поклавши цей папір на місце.

І ось тут відбувається найцікавіше, бо, надрукувавши грошей, зарплати всіх тих росіян чи найманців, що воюють на стороні рф, знецінюються. Причина — надруковані гроші підвищують курс справжніх валют, курс яких є підсумком економічних показників на рівні держави, а не бажання йобнутого дєдушкі.

Проте зарплати рф і окупантам з числа російських контрактників, і найманцям з того ж чвк вагнера, платить в рублях. А це значить, що реальні зарплати найманців зменшаться + що рубль вже фактично є кольоровим папером для використання лише на території рф.

Якщо пояснювати на камінцях, то виглядає процес цей приблизно так:

  • Путін сам в себе позичив грошей
  • Путін надрукував грошей
  • Курс долара підвищився
  • Реальні доходи населення і найманців впали
  • Путін знову взяв в себе в борг грошей з резервного фонду
  • Знову надрукував грошей
  • Знову курс долара підвищився
  • Знову реальні зарплати найманців впали

Більш того, щоб хоч якось захистити свої зарплати від інфляції та бажань вови погратися в економіста, фактично абсолютно у всіх найманців та взагалі у населення рф відсутня можливість купити тверду валюту — її немає у вільному доступі.

Тобто ситуація взагалі весела:
дєдушка бере сам в себе в борг, друкує гроші в необмеженій кількості, гроші падають в ціні, але показники на папері не гірші, ніж до війни

Але резерви колись закінчуються і приходить момент, коли в резервах тупо папір. Тоді відбувається різке підвищення курсу і так званий венесуельський варіант — буханка хлібу коштує відро грошей і не менше

Епілог. Ні, це не чергова заспокійлива мантра про те, що русня скоро буде жерти нафту. Це про те, що відбувається з економікою рф насправді — дєдушка грається в економіста і свідомо веде країну в венесуельському напрямку.

Тому в мене дві поганих новини і для найманців рф, і для росіян:

Долар вам купити не дадуть

Гіперінфляція буде обов’язково

Придивіться до того, як і за які гроші працюють в Венесуелі. Це ваше недалеке майбутнє.

І так, в Венесуелі ну дуже багато нафти.

Кінець

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтёрский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

PayPal: fashdonetsk2022@gmail.com

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Путіноміка. Почалося
Please follow and like us: