Африканських союзників бачиш? А вони є

Автор: Фашик Донецький

Про те, що Україна — це житниця Європи, особисто я пам’ятаю ще зі школи.

Проте це не зовсім так. Не тільки Європи. Африканським дітям без нас буде ну дуже погано і голодно. Зараз це доведу за допомогою цифр.

Ось що залежить від українських поставок в об’ємі імпорту в світі за данними ІTC, (2020, 2021):

Пшениця:

  • Єгипет — 26%
  • Марокко — 15%
  • Бангладеш -23%
  • Лівія — 44%
  • Туніс — 42%
  • Ефіопія — 26%
  • Ліван — 80%
  • Ємен — 22%

З  кукурудзою теж непогано — Єгипет купує в нас — 26% від загальної кількості всього об’єму(річного)

Соняшникова олія:

  • Індія — 75%;
  • Ірак — 74%

Особливо гостро питання з продукцією з України стоїть в таких державах як Єгипет, Ємен, Ліван, Ізраїль, Лівія, Ліван, Туніс, Марокко, Ірак, Саудівська Аравія + таких країнах Азії як Індонезія, Бангладеш, Пакистан, які є основними покупцями пшениці та кукурудзи на світових ринках.

Станом на сьогодні, за даними експертів Україна втратила 20% посівної площі. Більш того, ті ж експерти прогнозують падіння експорту агропродовольчої продукції. І це вдарить по всьому світу, бо втрати по пшениці будуть мінімум — 4%, кукурудзи — 9% і трохи менше 30% стане соняшникової олії.

Ідемо далі. Є проблема не тільки зі збором урожаю цього року в Україні, але й зі зберіганням та транспортуванням. З логістикою реально все погано, бо 90% нашого експорту йшло морями, через Чорне та Азовське.

Більш того, майбутній врожай Україні треба десь зберігати, щоб потім продати в ту ж Африку. З цим, самі розумієте, проблема, бо туди все йшло по морю.

Так, ЄС допомагає нам з транспортуванням, але, будьмо відверті, Європа думає спочатку про себе та своїх громадян і лише потім про голодних дітей Африки.

Африка взагалі стоїть в кінці черги і вже з жахом дивиться на календар: логістика, постачання не працює, все подорожчало, а наземним транспортом багато не перевезти. Тому всі там розуміють, що голод буде.

І це не тому, шо Україна погана, а тому шо тимчасово зруйновані торговельні шляхи. Більш того, ЄС не продасть Африці агропродукції поки не забезпечить власних громадян і не зробить запаси.

Тому хтось буде вимушений чекати. А їсти треба сьогодні. Але то таке.

В якості тимчасового рішення Африка може купувати те, що вкрала росія і вивозить, використовуючи Бердянськ, в порти Сирії, Турції та Лівану. Але, враховуючи те, шо на вулиці 2022-рік (над кораблями супутники літають), всі ті сухогрузи, яких трохи 41 штуки і які використовує рф не можуть бути непомітними. Ну і бонус — ніхто в світі не дасть гарантій країнам Африки, що рф не підійме їм ціну в будь-який момент втричі, якшо, ввх, наприклад, забуде випити пігулки вчасно.

Як бачите, складається дуже цікава ситуація: Україна може отримати союзників в Африці, а африканським країнам загрожує голод вже цієї осені.

Тому Україна, незважаючи на війну, має історичний шанс використати вікно можливостей (африканських політиків і майбутній голод в Африці), щоб тиснути на Європу задля постачання сучасного озброєння для перемоги в війні з рф (самі здогадаєтесь куди голодні мігранти з Африки будуть тікати чи підказати?)

Мораль. Українські дипломати, ваш вихід. Другої такої можливості не буде.

Кінець

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтёрский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

PayPal: fashdonetsk2022@gmail.com

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Африканських союзників бачиш? А вони є
Please follow and like us: