Трохи диванної аналітики вам. Буде цікаво почути ваші думки в коментарях

Автор: Banderys

   Сьогоднішню дуже гарну новину, про відступ(втечу) орків з під Києва заглушили новинами з перемовин. Там багато чого навирішували. Навіть бачив повідомлення, що це наша зрада. Боти то чи нє, не важливо. Важливо, що всі ці перемовини — це залупа коня будулая.

   Поясню свою позицію. Є певні причини цієї війни. І поки ці причини не вичерпали, або поки фізично російська армія не знищиться — війна не закінчиться. Ніякі домовленості взагалі нічого не важать.

   Я вважаю, що основна причина нападу це гроші. Дуже великі гроші, навіть гігантські. Уяви, що ти бензоколонка, роздаєш паливо в усі боки. Аж раптом на західному напрямі починають розвідку запасів палива і кажуть щось про побудову іншої бензоколонки. Яка зможе забезпечити не тільки себе а й увесь західний напрям з часом. А це дуже багато твоїх грошей. Але твою бензоколонку стережуть другі за силою в світі охоронці. Що ти зробиш?

    А тепер по пунктам:

    В статті BBC 2013 року наш улюблений янукович підписує угоду про співпрацю з гігантом енергоресурсів Shell.

«Початковий етап геологічного вивчення передбачає отримання двовимірних та тривимірних сейсмічних даних та буріння 15 свердловин на Юзівській дільниці. Передбачається, що це дозволить провести ефективну розвідку та оцінку покладів вуглеводнів, зокрема, оцінку потенціалу природного газу у піщаниках Юзівської площі», — йдеться у повідомленні Shell. За різними оцінками видобувати можна було від 7 до 20 мільярдів кубометрів газу на рік (при тому, що у 2013 року Україна хоче імпортувати лише 20 мільярдів кубів російського газу).

І це тільки початок. Бензоколонці уже страшно. Бензоколонка каже своєму псу «к ногє» і яник швидко біжить. Ми всі знаємо, чим це закінчилося.

   Легко гуглиться наступна стаття з заголовком «Видобуток сланцевого газу в Україні повністю зупинений. Експерти пояснюють це кількома причинами, серед яких конфлікт на Донбасі. Відновити видобуток планують з 2020 року.» датується 2016 роком. Бачите до чого це все йде?

   Я думаю: нахєр їм не треба той Донбас. Нагинають російськомовних? Московську церкву? Може тут нацисти? Чи може НАТО? Яке блядь НАТО, вже майже всі українці зрозуміли, що як організація це фуфло. Чи думаєте путєн не зрозумів це? Ви читали ту статтю 5 НАТО далі заголовка?

   Просто там переживають за свої гроші. І похуй хто там головує, путєн медвєдєв чи навіть навальний. Існування незалежної України загрожує всій Росії. З цих двох буде тільки один.

Кінець

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтёрский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

PayPal: fashdonetsk2022@gmail.com

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Трохи диванної аналітики вам. Буде цікаво почути ваші думки в коментарях
Please follow and like us: