В інтернет ні ногой. Стаття про Джолі і урєнгой

Автор: Фашик Донецький

Гадаю, багато хто бачив і фото, і відео того, як Анджеліна Джолі приїздила до Львова, а також сміявся з того пацана, який був ну дуже зайнятий і втикав в телефоні.

Також багато хто читав реакцію нащадків свиней та собак на приїзд актриси в Україну. Всіх коментувати не буду, бо дімка батут рогозін та вата канделакі тут поза конкуренцією (кому цікаво, знайдіть самі треш рогозіна про півас і дамбас).

Але суть не в тому, що так звані російські відомі особистості були невдоволені приїздом американки у Львів, а в реакції простих росіян, ватанів тобто, в яких також їбануло ну дуже сильно.

В інтернет ні ногой. Стаття про Джолі і урєнгой

Кіно внє палітікі? Ой, та не пиздіть. Кіно завжди було, є та буде іти в тому політичному напрямку, в якому рухається країна.

Ні, це не є ода Джолі чи взагалі будь-якому актору або публічній особі, яка підтримала Україну. Будьмо чесними перед собою — актори, митці, співаки та взагалі будь хто з шоу бізнесу інших держав, в першу чергу, сприймають Україну як дешевий піар самого себе (так, я цинік). Проте, з точки зору пропаганди, подібні явища працюють і ми маємо це визнати, бо це працює в інтересах держави Україна.

Подобається це чи ні, але лише в 2022 році світ дізнався, що Україна — це не лише Шевченко та Кличко, а країна, яка вбиває російських нацистів, не росія і ніякого відношення до росії немає, а також це та держава, яка хоче вбити максимально велику кількість росіян виключно для захисту, щоб жити спокійним, мирним життям. Зараз про це знає вся планета, за виключенням тих країн, які досі мастурбують на совок.

Тобто: Джолі, Дженіфер Лопес, неважливо хто насправді, виконують пропагандистську роботу на міжнародному рівні безкоштовно і в інтересах держави Україна. І від цього бісить росіян. Дуже.

Чекістів бісить, бо виходить, шо така розпіарена «м’яка сила» не спрацювала на міжнародному рівні: все, що вийшло у підсумку — це купити нафталінових акторів чи спортсменів з сумнівною репутацією. Хоча… І це не факт. Не вірите? Назвіть три відомих медійних особи, які підтримали вторгнення рф до України. Часу три секунди на все про все.

Три, два, один… Дякую. Питання закрите.

Пересічного громадянина рф, до речі, приїзд відомих медійний персон до України також люто бісить. При чому, найцікавіше те, шо злоба простого ватана в десятки разів сильніша, ніж ватана, який на росії при владі. Так, безумовно, подібна злоба грає на руку пропаганді рф, яка скеровує невдоволення мас на конкретних людей, щоб змістити вектор невдоволення з себе на агєнтов ЦРУ із Галівуда, проте…

Проте, якщо бути відвертими, то росіяни давно хотіли і власні путінські ігри замість олімпіади, і ватабол замість чемпіонату світу по футболу, і ватовідєніє замість Євробачення + ватавуд замість Голівуду, шоб росіянє всєгда виігривалі.

І тут суть не в тому, щоб виграти та здобути міжнародне визнання, а в невмінні, небажанні грати за будь-якими правилами. Неважливо де чи на яких змаганнях приймає участь росія, важливо лише те, шо росіяни хочуть наїбати, бо вважають себе найрозумнішими.

До чого тут це? Все просто. Уявіть себе (на секунду) типовою домогосподаркою урєнгоя, яку пИздить чоловік, який, в свою чергу бухає. У цієї тупої пизди є тік-ток та інстаграм + комплекс меншовартості і вона підписана не тільки на кацапських інстасамок, а й вважає шо її урєнгойскоє мнєніє дуже важливе для Брітні Спірс, публікації якої вона постійно коментує.

І тут Брітні виявляється агентом СБУ… Зрада, блядь. Да как она могла нє посовєтовацца с самкой із урєнгоя? Она тєлєвізор нє смотріт што лі? Вот же сучка крашеная… Фу, блядь, отпішусь от нєє в інстаграмє і нє буду больше кліпи с нєй сматрєть.

Але на Брітні Спірс все не закінчується, бо процес підтримки України набирає обертів і виходить, шо кацапу чи кацапці звичайній, шоб не відчувати себе ображеним, не залишається нічого, крім як живитися чи слухати лише ідєлогічєскі правільниє фільми та музику відповідно. Так, кацапи розуміють, шо музика, якщо чесно, так собі, а кіно взагалі пиздес яке фуфло.

Проте, якщо дивитися кіно та слухати музику тих, хто відверто називає рф нацистами, виходить рівнозначним визнати правильність висновків медійних персон.

І ось цього кацап ніколи не визнає, бо тоді руйнується все, починаючи від причини для вторгнення, закінчуючи визнанням наративу «ані банбілі бамбас восімь лєт» хибним і завідомо брехливим.

В підсумку залишається лише злоба та шипіння в стилі рогозіна та тупої пизди на прізвище канделакі щодо Джолі та взагалі будь кого, хто відверто підтримав Україну, а не нацистів рф.

Мораль. Стаття не про Джолі, якшо хтось так і не зрозумів. Стаття про те, що росіянє скоро будуть дивитися тільки ватовізор, слухати тільки ватомузику, спілкуватися лише з ідєологічєскі правильними таварісчамі. Для росіян чекісти створять чебурнет, соцмережу «таварісч», кацапи виграють чемпіонат світу з ватаболу і будуть «вєлікімі». У власному вигаданому світі.

Вони цього хочуть і хотіли давно. А Джолі — це так, лише те, що підтверджує гіпотезу.

Дякую за увагу. Кінець

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтёрский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

PayPal: fashdonetsk2022@gmail.com

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

В інтернет ні ногой. Стаття про Джолі і урєнгой
Please follow and like us: