В Еміратах будуть росіян роздягати. Скоро

Автор: Фашик Донецький

Обожнюю дивитися за тим, як грає гросмейстер. Зараз покажу на конкретному прикладі те, як це робить майстер.

Почнімо. За дивних, я б навіть сказав випадкових обставин, в Дубаї знайшли нерухомість кремлівської так званої еліти

В Еміратах будуть росіян роздягати. Скоро

Це просто випадковість, якшо шо.

Також абсолютно випадково хтось злив журналістам інформацію про те, хто і якою нерухомістю володіє в ОАЕ, а це, не мало і не багато: 40 колишніх та діючих російських чиновників та їх найближчих родичів, близько 30 керівників держструктур рф + 10 ну дуже наближених до кремлівської верхівки бізнесменів.

Більш того, до рук журналістам потрапили документи на право власності нерухомістю в ОАЕ 5000 росіян і найпрекрасніше тут те, що той таємничий хтось злив базу російських власників за січень 2020 року, натякаючи, що хтось все про всіх знає.

Для розуміння ситуації. Для того, щоб потрапити в ОАЕ, росіянам віза не потрібна + на рівні офіційної влади в країні не розкривають даних про власників нерухомості.

Але хтось… Хтось взяв і злив те, що так хотілося заховати від санкцій росіянам. Давайте подивимося, кому не пощастило, хто у списку.

Руслан байсаров — давній друг кадирова. За даними 2020 року, він володіє 5 квартирами та віллами в Дубаї, вартістю 10 млн доларів. В російській політиці байсаров вважається «гаманцем» кадирова.

Також в список тих, чиї статки вже більше не є таємницею, потрапив мухаммед сабсабі. Його син, зіяд, дуже тісно товаришує з кадировим, як і батько (сабсабі старший працював ще з ахматом кадировим). Дружба коштовна, до речі — журналісти дізналися, що на сина в Дубаї записані апартаменти, вартістю 189 тис доларів, а також вілла за 3,8 млн доларів.

Ще присутній в списку тих, хто не сховав нерухомість, помічник кадирова — ахмад ясаєв. Хтось злив журналістам інформацію про те, що ясаєв володіє нерухомістю в Дубаї, яка коштує 800 тис доларів. Цікаво також те, що саме ясаєв вважається тим, кому кадиров постійно довіряє виконання «особливих доручень».

Сулейман гєрємєєв також погано сховав награбоване — сенатор рф, який також вважається спеціалістом з виконання «особливих доручень». Цей друг кадирова має у власності в Дубаї каартиру, вартістю 360 тис доларів. В Україні гєрємєєв відомий тим, що в березні 2022 року кадиров повідомив про його поранення, яке той отримав під Маріуполем.

Колишній мер міста хасавюрт також має нерухомість в Дубаї. Сайгідпаша умаханов володіє квартирою, вартістю 700 тис доларів. Дагестан, нагадую, займає перше місце по втратам армії рф в Україні (мається на увазі, кількість втрат, яка є в публічних джерелах).

Абдулмажид маграмову теж не пощастило — хтось злив журналістам інформацію про те, що колишній депутат провладної партії рф володіє в Дубаї апартаментами, вартістю більше 2 млн доларів.

Депутат від російських комуністів, роман ляхібов, який потрапив під санкції Великобританії, Швейцарії, США та Австралії, має в Дубаї апартаменти, що коштують 430 тис доларів.

Також хтось розповів журналістам про те, що депутат ілья гаффнер має нерухомість в Дубаї, що коштує 400 тис доларів.

Олегу ісакову, колишньому депутату свердловської області, належать апартаменти, вартістю 600 тис доларів.

Депутат з курської обласної думи, олег бєлашов, володіє квартирою в Дубаї, яка коштує близько 300 тис доларів.

Крім того, хтось знає і розповів журналістам про те, що сашка бородай, відомий в Україні через присутність та участь в окупації частини сходу України, має в Дубаї нерухомість, що коштує 400 тис доларів.

Адам алханов, замдиректора територіального фонду обов’язкового страхування чечні, має у власності апартаменти за 700 тис доларів. Цікаво те, що адам — це син руслана алханова, який виріс в одному селі з кадировим. Алханов старший, якшо не помиляюсь, на даний момент займає посаду міністра внутрішніх справ чечні + він же особисто поклявся на Корані бути завжди вірним кадирову.

Махач гаджиясулов, начальник міжрайонного управління пенсійного фонду Дагестану, у списку фактично бомж — в його власності апартаменти лише за 90 тис баксів.

Колишній голова «роснєфті», сєргєй богданчіков, володіє в Дубаї апартаментами, вартість близько 400 тис доларів.

Колишній віце-президент ржд по корпоративній безпеці, алєксандр бобрєшов, має в Дубаї віллу, що коштує 3,5 млн доларів.

Фаріт газізуллін, колишній член ради директорів газпрому, має в Дубаї двоє апартаментів, загальна вартість яких складає близько 3,5 млн доларів + офісні приміщення, які, станом на 2020-й рік, оцінювали в 1,7 млн доларів + квартиру, що коштує в районі 2 млн доларів.

Євгєній панов, начальник управління інформатизації та зв’язку економічної політики та розвитку москви, володіє в Дубаї апартаментами, вартістю 250 тис доларів.

Колишній власник «уралкалію», дмітрій риболовлєв, володіє в Дубаї віллою за 3,5 млн доларів.

Алєксандр удодов, колишній чоловік сестри мішустіна, прем’єр-міністра рф, має у власності в Дубаї апартаменти, що коштують 600 тис баксів.

А тепер найцікавіше. Не перемикайтесь, бо розкажу про ОАЕ.

Почнемо з простого. Після війни в Іраку 2003 року в ОАЕ кількість американських військових збільшилася з 800 до 5000 чоловік.

США використовує у власних інтересах порт Джебель-Алі, аеродром в Аль-Дафрі + військово-морські об’єкти в Оманському заливі. Військово-морська база в Джебель-Алі — це найбільш загружений порт, що використовують ВМС США + вищезгаданий порт може обслуговувати ударні авіаносці США. В Аль-Дафрі розміщуються близько 3500 тисяч американських військових з 5000.

З 2000 року ОАЕ організували в себе Об’єднаний центр повітряної війни. На території ОАЕ представники Еміратів займаються повітряної та протиракетною обороною, а з 2009 пілоти ОАЕ приймають участь в щорічних навчаннях на авіабазі Нелліс в Невалі.

Військові сили ОАЕ приймали участь в Сомалі, на Балканах, в Афганістані, Лівії, а також в Сирії. Під егідою США.

В вересні 2012 року юридичний аташе ФБР заснував в консульстві США в Дубаї допоміжний офіс для надання допомоги в спільних зусиллях по боротьбі з тероризмом та фінансуванням тероризму.

В ОАЕ також відкритий міжнародний центр передового досвіду боротьби з насильницьким екстремізмом, який являє собою інститут для вивчення, діалогу, співпраці та досліджень задля протидії насильницькому екстремізму.

Влада ОАЕ підтримує програми Міністерства внутрішньої безпеки США в галузі безпеки польотів в США з ОАЕ, в тому числі Емірати не проти збору інформації про пасажирів, з використанням систем сканування сітківки ока.

В ОАЕ працюють більше 60 тис американців, а також більше 1000 фірм мають офіси в Дубаї та Абу-Дабі.

Про те, що ОАЕ легко може замінити рф в якості основного постачальника нафти, я взагалі мовчу — гадаю, це лише питання часу.

Епілог. Як бачите, хтось невидимий та невідомий, непогано так натякнув росіянам, що вони не сховають награбоване ніде в світі, навіть в Еміратах. І найцікавіше те, що рф ОАЕ не може запропонувати нічого з того, що може та багато років успішно продають США.

Мораль. Як гадаєте, коли в росіян почнуть забирати нерухомістю в Еміратах? Ставлю на кінець весни. А ви?

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтёрский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

PayPal: fashdonetsk2022@gmail.com

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

В Еміратах будуть росіян роздягати. Скоро
Please follow and like us: