Відверто про вірус на окупованих

Автор: Фашик Донецький
  Скажу одразу, стаття багатьом не сподобається через те, що в окупаціі звичайним людям елементарно начхати на маски, антисептики та інші засоби боротьби з вірусом.
Причина — за 6 років війни грип чи супер-пупер кашель в принципі не можуть налякати тих, хто бачив, як від його будинку стріляє рсзо чи будь-яка артилерія. Також на короновірус, на смерті в Європі, на маски і т д начхати тим, хто кидався обличчям вниз, коли прилітало. Це не добре і не погано, це різниця світоглядів: для адекватних жителів окупованих епідемія вірусу — це ніщо, головне знати, що умовний блокпост в Горлівці пересунувся, а значить ЗСУ пішли далі, а для вати ще простіше — є шо пожерти і збс, все інше якось можна пережити.

 Ні, це не намагання показати жителів людей зі сталевими яйцями, це для розуміння того, як мислить звичайний мешканець. Я не знаю як описати словами подив страху від грипу тих, хто живе в прифронтових районах, це дуже важко.

 А взагалі … Взагалі на окупованих все просто і складно: що так звана «влада», що мешканці, не дуже переживають за вірус. У колаборантів задача номер один лише одна — вдало провести дівятамая, щоб на росії всі були задоволені. Все інше — деталі, головне діди на палках, колорадки та інша бісівщина. Одним словом, паніки чи страху перед невідомою хворобою нема ні у посібників окупантів, ні у мирних жителів.

 Так, є деякі проблеми з медикаментами, проте причина нестачі проста — митниця рф тупо не пропускає лікарські засоби з рф на окуповані без хабаря. Хоча стоп, брешу — пропускає всіх тих, хто з «міноборони динири» співпрацює, а от приватних підприємців тільки за 30 відсотків від суми накладної. По сутуації станом на вчора рф не пропускала на окуповані десь 20-30 грузових авто з медикаментами загальною вартістю від 10 до 30 млн доларів.

  Ні, ситуація не критична з медикаментами, це неправда. Правда в тому, що лікуватися на окупованих реально дорого через африканські зарплати, саме тому весь дешевий та доступний сегмент ліків фактично викупили в перші дні всесвітньої паніки. Якщо математично спробувати пояснити ситуацію, то при середній зарплаті 100-150 доларів на місяць на ліки з сімейного бюджету 50 баксів виділяти — це надпотужний удар по кишені, тому люди тихо закупили більш дешеві аналоги відомих препаратів від застуди, грипу і т д.

 Макаки, вони ж диниропітеки, вони ж недороси, вони ж динирійський нород бімбаси, всі на карантині. Причина — а хз. Знаю точно, що для потреб макак завезли тести на вірус із рф, а для цивільних таких тестів нема і не буде. Всі макаки і на карантині, і сидять на казармах у повній бойовій готовності. Причина — Хунта сьогодні-завтра нападе. Ну, або післязавтра. Макаки чистять туалети і плаци, матюкаються через паніку, бо постійно на казармах сидять.

  Також є наказ всім лікарям від «влади динири»:  шоб не сталося з пацієнтом — це грип. Свинячий, псячий, котячий, собачий, але грип і крапка. Лікарі, до речі не панікують через вірус, причину дивіться вище.

  Маски. Людина в масці на окупованих викликає подив і емоції, ніби на голові в людини презерватив чи просто ОЗК. Маски носить, судячи з власних спостережень і на мою особисту думку, десь 5 % населення.

 Блокпости, ватні бабуни і дідуни. Ватні пенсіонери в шоці і моляться на відкриття блокпостів, щоб отримати пенсії від ненависної Хунти, бо інакше на Пасху прийдеться жерти руцкій ізик, а не м’ясо. Особисто я не заздрю тим, хто будуть чергувати на блокпостах Хунти, коли блокпости відкриються, наплив людей буде величезний.

 Роспропаганда на час карантину зі сторони України продовжує працювати у штатному режимі: фошизди, каратєлі та інші галюциногенні видіння не дають жити нороду бімбаси. Проте тему пенсіонерів та визнання Україною динири качає роспропаганда доволі вдало, використовуючи різноманітні маніпуляції. Ні, це не шось нове, просто росіяни та місцеві пропагандисти вдало використовують момент закриття блокпостів для демонізації України. Передаю величезний привіт платформі тирення імені сивохо, яка, на моє особисте переконання, вже переплюнула мінніхуя імені стеця. Тьфу на вас, любителі миру.

 Також хочу додати те, що ніхто з вати не збирається миритися. Зовсім. Тому потрібна буде примусова денацифікація, як це зробили в Німеччині в 1945-му.

 Епілог. На вірус всім тут начхати. Маски, смерті в Італії, Іспанії для пересічного жителя окупованих — це як війна марсіан з австралійцями на Юпітері, це далеко, це сюди не дійде і начхати шо там взагалі робиться.

 А взагалі, коли вірус почне забирати життя на окупованих, то тут буде все погано, частина регіону тупо вимре, бо нема ні грошей на ліки, ні лікарні не допоможуть, ні рф. І це прекрасно всі розуміють, починаючи з макак динири, закінчуючи цивільними жителями.

 Проте є й гарні новини — на рюцке можна разгаварівать. Кінець.

 Пысы:
Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

  P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

  Рабов вышлем по почте

  5375 4141 1364 0162

  Остальные реквизиты в меню сайта.

  Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Відверто про вірус на окупованих
Please follow and like us: