Коронавірус для росії, «трохи більше, ніж привід»

Автор: Чорна Туфелька
Від вчорашнього вечора усі ЗМІ, та власники різних каналів лише й говорять, що про статтю у італійський газеті «LA STAMPA».

Можливо, хтось ще не знає, але «LA STAMPA» — це саме те видавництво, що без зайвих реверансів сказало про якість «допомоги» Італії від «росії з любов’ю», назвавши 80% вантажу суцільним гів…..непотрібом, нездатним виконувати будь-які функції при боротьбі з коронавірусом.

Коронавірус для росії, «трохи більше, ніж привід»Коронавірус, дзвінок Конте-путін збентежив владу: «більш ніж допомога, прибули російські військові до Італії»
Також є хто заявляє: «на 80% безкорисне обладнання, лише привід(за сенсом, мається на увазі прибуття військових в Італію)»

Майже одразу, цілі табуни італійського філіалу ботів та любителів росії і руського міра кинулися на сторінку видавництва у фейсбуці з вимогами «дякувати росії». Прошу, пара самих спокійних скріншотів з перекладом під кожним.

Коронавірус для росії, «трохи більше, ніж привід»Що, дійсно? Нам надсилають допомогу а ми ниємо? Дійсно? Було краще левів, щоб тримати усіх по домівках!!

Коронавірус для росії, «трохи більше, ніж привід»
Ми говоримо про військових лікарів, спеціалістів інфекціоністів та спеціалістів у сфері рвдіацій, хімічного захисту та біологічного, тому, що вони мають досвід у роботі в екстремальних ситуаціях, таких як війни, чи епідемії


Коронавірус для росії, «трохи більше, ніж привід»
Звичайно, я добре бачив, всі з АК 72 під куртками, танки Т 80, загримовані під вантажівки….протигази загримовані під медичні маски…проте, все те, що надіслали американці потрібне…навіть атомні бомби, що були у Турції.


Щоб ви могли хоча б трішки мати уяву про рівень газети «LA STAMPA» — це видання входить у четвірку ведучих видавництв Італії, що у середньому продає 130 тисяч газет на день, не враховуючи тих, хто має місячну онлайн підписку.
Отже, це видавництво безсумнівно має свої джерела на будь-якому рівні влади та можновладців і воно не стане паплюжити своє ім’я та авторитет, які створювало з 1867 року тільки для розміщення якогось фейку.

«LA STAMPA» також зауважила на те, що незрозуміло, чому пандемією займаються саме військові росії, а не міністерство охорони здоров’я та яке відношення мають російські військові до країни, що належить до блоку НАТО.
Вперше в історії російські військові з важкою технікою вільно пересуваються дорогами та містами Італії.

Італійці дуже довго ще не розумітимуть основних цілей, що переслідують росіяни. Вони про це дізнаються, лише тоді, як після висадки військових, що звільнили Башара Асада, спробують сказати «Ні» росії. Адже у склад групи «допомоги від росії з любов’ю» входять: генерал-майор сергій кікот, саме він звільнив та виправдав Башара Асада, та з серйозним виразом пики обговорював, хто застосовує хімічну зброю у Сирії проти цивільного населення.
Разом з вищеназваним кікотом в Італію прибули ще сотня різних полковників, майорів та якихось старших лейтенантів, що були задіяні кремлем у різних окупаційних військових операціях.

На мою особисту думку, кращої миті для повзучої окупації Італії, ніж зараз, росіянам годі й шукати.
Вони вже дісталися своєї мережі агентів, вони без перевірки й контролю завезли невідомо що в Італію. Що саме? Увесь світ про це дізнається.
Вони, росіяни в Італії, спокійно можуть виконувати майже будь-які шпигунські операції, не боячись бути впійманими, адже вулиці безлюдні.

Шановне Європейське товариство, вітаю Вас з проґавленим Вами початком окупації країни блоку НАТО, а точніше, Італії. Історія вас так і не навчила тому, що з гітлером не можна домовлятися. Ніколи.

 Пысы:
Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

  P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

  Рабов вышлем по почте

  5375 4141 1364 0162

  Остальные реквизиты в меню сайта.

  Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Коронавірус для росії, «трохи більше, ніж привід»
Please follow and like us: