Як коронавірус ядерний щит у рф забирає

Автор: Фашик Донецький
 Внутрішній сепаратизм на росії набирає обертів і я зараз це доведу.

 Преамбула. Однією з країн, що з’явиться на території колишньої рф буде Сибірська Народна Республіка. Причин, через які це обов’язково станеться, доволі таки багато, проте однією з найважливіших є те, що москва, друзі путіна та кремль нещадно грабують регіон, абсолютно ігноруючи потреби місцевих жителів в елементарних речах.

 Згадайте як горіла Сибір і що на це відповідала офіційна влада — гасити пожежі в лісах Сибіру економічно недоцільно. І прикладів, подібних пожежам і бездіяльності влади в регіоні тупо безліч, саме тому протестні настрої ширяться в регіоні, що потерпає від постійного грабунку центральною владою рф.

 А тепер про вірус, а точніше про інформацію, яку мені люб’язно надав один з активістів Сибірської Народної Республіки. Задля безпеки людини назву військової частини не називатиму: хто розумний, сам знайде те, про що саме мова. Дякую.

 Дано: дивізія ядерного стримування рф, яка знаходиться в Сибіру. А якщо конкретніше, то це саме та військова частина, що має на озброєнні «тополя»[тополь м], які ну зовсім не бояться гейропейських санкцій. А якщо ще конкретніше — це бойова частина, яка має на озброєнні не муляжі Тополь М, а реальні ракети.

 Для розуміння ситуації і які процедури проводяться в військових частинах подібного типу: коли «тополя» виїжджають на чергування чи взагалі з території, їх супроводжують авто, що заміряють радіаційний фон[ракети фонять, так би мовити]. Проте заміри є лише на папері, апаратура для заміру радіаційного випромінювання тупо відключена, хоча в статуті чи правилах подібних військових частин прописано чорним по білому про те, що ракетам заборонено покидати територію об’єкта, якщо фон не в межах норми.

 В тій військовій частині, яка знаходиться цілодобово в режимі повної бойової готовності і має на озброєнні Тополь М, ситуація така сама.

 Але вірус добрався і туди, в військову частину ядерного стримування рф. На днях у військовослужбовців вищезгаданої частини виявлений вірус. Той самий.

 В результаті перевірки осіб, які спілкувалися з інфікованими, у ще 8 військовослужбовців також виявлено заразу. Тобто: 10 військових з бойової частини армії рф, що має на озброєнні Тополь М і яка офіційно, на рівні міноборони рф, є військовою частиною ядерного стримування є інфікованими.

 І це тільки офіційні дані. Активіст Сибірської Народної Республіки стверджує, що підсумкові дані по кількості інфікованих, станом на сьогодні, явно не відповідають дійсності чи занижені, бо інфіковані вірусом контрактники мали тісні контакти з офіцерами військової частини.

 Епілог. До чого тут Сибірська Народна Республіка? Все просто: зважаючи на те, що подібна військова частина знаходиться явно не в мегаполісі, а за межами густонаселених пунктів, офіційній владі рф нічого не коштує приховати офіційну кількість хворих і зачинити місто дислокації на карантин, з блокпостами і перепустками як те ж Бергамо. А це означає зростання протестних настроїв в регіоні. По суті у кремля шпагат: не робити нічого не можна, треба щось терміново робити, треба приховати реальну ситуацію в військовій частині і треба відреагувати на спалах хвороби так, щоб не налаштувати проти себе власну ж армію.

 І до речі — вірус відбирає у рф ядерну зброю без єдиного патрону — кількість чергових змін у військові частині зменшиться, в результаті чого ядерна зброя буде без нагляду.

 Епілог. Особисто я з нетерпінням чекаю черговий стрибок на граблі з боку кремля: провести парад з дідами на палках, в той час, як в Сибіру будуть гинути люди від вірусу. Чи розуміє москва, що парад під час вірусу — це саме те, що поширює протестні настрої в регіоні? Не думаю, для кремля головне красива офіційна статистика на федеральних каналах і парад. А люди … Люди — то таке, баби іщо нарожают, як кажуть.

 Думаю, в Сибіру дуже скоро буде ой як не сумно. Цікаво чим все це закінчиться. Тримаємо руку на пульсі.
 Дякую за увагу. Кінець.

 Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

  P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

  Рабов вышлем по почте

  5375 4141 1364 0162

  Остальные реквизиты в меню сайта.

  Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Як коронавірус ядерний щит у рф забирає
Please follow and like us: