Як росію Польща послала

Автор: Фашик Донецький

  Не знаю як кому, а мені дуже сподобалося те, як сьогодні Польща винесла і офіційну роспропаганду, і мзс рф в одному твіті. Для тих, хто ще не в курсі, скрін нижче

Як росію Польща послала

  Так, реакція на твіт Польщі збоку мзс рф була очікувана — істерика і все в такому дусі. Проте сьогодні росіяни здобули премію за дебілізм на державному рівні [чекаємо падіння з вікна когось з дипломатів рф]: мзс рф публічно підтвердило, що звільнення Варшави від нацизму радянським союзом не принесло Польщі свободи. Мзс рф заявило, що червона армія врятувала полякам життя, а за свободу треба було боротися самим.

  Чесно, не знаю хто веде твіттер поляків, проте щоб винести у відповідь мзс рф, нехай і у твіттері, потрібно мати сталеві яйця. Цитую поляків: «дочекалися офіційного підтвердження, що прихід червоної армії в 45 році не був пов’язаний з приходом до Польщі свободи. Це правильний крок в напрямку спільної правди про 1945 рік. Спасибі».

  Особисто мене дуже цікавить майбутня відповідь москви, яка буде згодом через публічну образу на рівні МЗС. Може хто не зрозумів, проте на державному рівні рф в черговий раз тикнули мордою в гівно через перекручування історії на власний лад[поляки не забули, як сталін з гітлером Польщу ділили].

  Що маємо у підсумку? Бандерівців в Польщі нема, тому цю карту рф не розіграє. Прітєснєнія руцкагаварясчіх також нема, а значить з цього боку також важко зайти. Скажу навіть більше, чьоткій пацанчік з пітєра і все його шобло взагалі на шпагаті дипломатичному опинилися, бо і газом не можна шантажувати Польщу.

  Все, на що здатна рф у відповідь на публічне приниження збоку Польщі — влаштувати істерику на рівні алкоголічки захарової, а також дати відмашку власним пропагандистам пропшекати для бидла на внутрішніх тв каналах + розказати, які поляки тупі.

  Вау. Це дійсно відповідь «свєрхдєржави»? Пропоную ображеним поціновувачам пожирання харчів з лопати також записати відео з йолопом жиріновським і зняти мультфільм про ядрьоний пєпєл і червону кнопочку в руках піанєра вови [поляки мають злякатися полюбому такого хітрого отвєта от мастєра мнагахадовочєк, ага].

  Ну, а якщо серйозно, то, особисто я, не здивуюсь «жовтим жилетам» в Польщі чи терактам в Варшаві в найближчий тиждень — гєбня методів не міняє.

  Мораль. Іноді краще жувати, ніж говорити, особливо на рівні МЗС.

 Пысы:
Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

  P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

  Рабов вышлем по почте

  5375 4141 1364 0162

  Остальные реквизиты в меню сайта.

  Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Як росію Польща послала
Please follow and like us: