Яничари. Зроблено на росії

Автор: Фашик Донецький

Якщо чесно, то це доволі важка стаття. Особливо для мене і для тих, хто розуміє що відбувається. Тут немає чорного і білого, є тільки сірий колір та відтінки.

Але перейдемо до суті, а точніше до того, як за гроші платників податків рф дітей на сході України зомбують в кращих традиціях нацистської Німеччини. Так, я розумію, що деяка частина населення поза межами окупації «втомилася» від війни і все таке. Проте дуже мало хто розуміє, що зомбовані роспропагандою діти будуть вбивати без сантиментів та докорів і тих, хто не підтримує рф, і тих, хто за рф чи просто «за мир». І питання вбивства тупо в наказі, не в бажанні дитини.

Так, це все лікується і є купа успішних тому прикладів. Проте це і час, і кошти, і спеціалісти відповідного рівня, яких треба підготувати до роботи з дітьми, яким напхали не один вагон російського лайна в голови.

Чи знаєте ви, наприклад, що фейкове «міністерство освіти» динири проводить вже другий відбір групи дітей для направлення на навчання до муніципального закладу, який має назву «школа-інтернат- кадетський корпус» і знаходиться територіально в місті Хімки, що у московській області?

А чи знаєте ви, що рф в Хімках буде формувати загони яничар з дітей сходу України? І це не вигадка, це сувора реальність.

На базі вищезгаданого інтернату в московській області дітей відбирають по таким основним критеріям:

Середній бал не нижче 4,5

Відсутність медичних протипоказань

Активна участь у спортивному та громадському житті

Наявність паспорту рф

Окремий бонус для вступу, що збільшує шанси для «абітурієнта» — це якщо дитина сирота, напівсирота або якщо батьки проходили «службу» в окупаційних військах динири (якщо батьки були знищені — це додатковий бонус) чи досі «служать».

Забув. Все вищеописане стосується дітей, які закінчують 9-ті класи.

Тепер про сам інтернат, де за російські гроші Україні готують яничарів. Вищезгаданий навчальний заклад у Хімках з 2009 року діє під патронатом слідчого комітету рф. До освітньої програми інтернату входять такі предмети, як криміналістика, дактилоскопія і т д. Гадаю, не треба бути генієм, щоб зрозуміти те, що дітей на росії навчають полювати на «ворогів нороду бімбаси» і що більшість яничарів будуть працювати в так званих «правоохоронних органах» динири?

І це тільки один приклад. Всього на окупованій території України функціонують три «кадетські корпуси», які окупаційна влада вважає окремими»навчальними закладами» та більше, ніж три десятки «кадетських класів» при так званих «школах». Порахуйте кількість дітей, яких вже не перший рік поспіль вчать вбивати всіх тих, хто хоч якось пов’язані з Україною.

І останнє. Як ви самі напевно здогадалися, в вищеописаних «навчальних закладах» «навчаються» сироти, напівсироти, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, а також діти так званої «еліти» динири.

Епілог. Дітей з окупованих можна зробити адекватними, ще є час. Проте це потрібно робити ще вчора, а не тільки планувати чи мріяти, що проблема сама себе вирішить. Інакше отримаємо яничарів за російські гроші на українській землі.

Так, я розумію, що є політика, що путін знову може напасти і шо Байден скоро все вирішить (напевно). Проте якщо ми самі не будемо нічого робити, то отримаємо в підсумку безжалісних вбивць. Чи готові ви морально вистрілити в дитину, якій 19-20 років?Отож.

Ну, а поки ви будете думати, то ця сама дитина вас вб’є. Бо ви для тієї дитини ворог і залишитеся ним. Принаймні до тієї пори, доки в її в голові не вичистите пропагандистське лайно.

Коротше кажучи, сумно це все. Дуже. Кінець

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

                  С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Яничари. Зроблено на росії
Please follow and like us: