Україна створює власну Хасбару?

Автор: Фашик Донецький

Дуже рідко висловлююся позитивно щодо дій влади України в інформаційному протистоянні з рф, але коли хоч щось іноді робиться, то це круто і про це потрібно писати обов’язково.

Що сталося: Рада національної безпеки і оборони опублікувала глосарій, який рекомендують використовувати щодо російської агресії. Його розробили для протидії пропаганді. Виглядає це от так

Україна створює власну Хасбару?
Україна створює власну Хасбару?
Україна створює власну Хасбару?
Україна створює власну Хасбару?

Де тут перемога? Взагалі-то її ще немає. Проте зроблено перший крок для створення аналогу Хасбари в Україні. Про те, що таке та Хасбара, я писав тут більш детально

Що маємо у підсумку: є чіткі визначення щодо висвітлення подій та термінів, які пов’язані з війною та окупованими територіями (ті, хто вважають це цензурою — пнх). Це насправді дуже добре, бо б’є саме по фундаменту роспропаганди: тепер, коли ти читаєш будь-яку новину, ти можеш чітко визначити чи не відбувається підміна понять щодо основних тез, пов’язаних з війною та окупацією Криму.

Так, я розумію, що у мацуки та всіх тих, хто підтримують так звані «стандарти бібісі», зірве дно від глосарію, проте, в даному випадку, так звані «незалежні журналісти», будуть цілеспрямовано чи по власній тупості працювати на рф, звинувачуючи владу України в цензурі. В зв’язку з цим в мене прохання до тих, хто дуже хочуть «незаангажовано» висвітлювати події в Україні: спробуйте зробити подібне в Ізраїлі. Удачі.

Для тих, хто в танку сидить і не хоче з нього вилазити: стаття не про Ізраїль (який не визнає Голодомор) і не про переможну перемогу нової влади в Україні. Стаття про те, що закладено фундамент, зроблено перший дійсно важливий крок в інформаційному протистоянні, який є однозначно позитивним в боротьбі з роспропагандою. Бо слова та мова мають значення.

Ложка дьогтю. Пропоную також дописати в глосарії чіткі і зрозумілі визначення щодо:

  • смерті російських окупантів чи їх посібників
  • ведення військових дій представниками законної влади України
  • тортур відносно цивільних осіб та представників ЗСУ з боку російських окупаційних військ та їх посіпак
  • так званих «вироків» за «шпигунство», які винесла окупаційна «влада» на території тимчасово окупованих областей України та в Криму

Пояснюю як це працює: колаборант (російський окупант) не загинув, а був знищений; ЗСУ не завдали удару у відповідь російським окупантам, а змусили колаборантів припинити обстріл; за допомогою тортур колаборанти вибили чергове «зізнання» в «шпигунстві» у цивільної особи, мешканця ххх. Ну і так далі.

Епілог. А зараз пропоную взяти в руки олівці і помічати тих, кого з журналістів «прітєсняют» в Україні. Кінець

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Please follow and like us: