Вода в Крим. Місія неможлива

Автор: Фашик Донецький

Давайте поговоримо про такого диверсанта, як окупований рф Крим. Погодьтеся, агент сбУ Крим працює так натхненно і вишукано, що Джеймс Бонд на його фоні виглядає недоумком в спортивних штанях фірми «абібас» з лупиздиками і блютуз колонкою, з якої волає блатняк про зону, слєдака і мусорів.

Агент ССО України Крим тупо доводить москву і роспропаганду до істерики, постійно нагадуючи про камінюки з неба: то він вип’є всю воду, то вистрілить по анексованому півострову з кліматичної гармати, то змусить окупантів смоктати в прямому сенсі цього слова. Я про воду, якшо шо. Хоча … Хоча другий варіант також добрий.

Нісенітниці російського окупанта гіркіна, який запропонував пригнати айсберг з Антарктиди для вирішення проблеми з водою в Крим, навіть коментувати не хочу. Прігнать айсбєрг, оснастіть айсбєрг двігатєлями і т д — це, як на мене, просто люта наркоманія і не більше того. Тому начхати, хай гавкає гіркін — в нього робота така.

Проте, спостерігаючи за проблемами з водою в окупованому рф Криму, можна легко спрогнозувати дії рф проти України і майбутні методи, за допомогою яких рф може вирішити питання з водопостачанням. І вирішувати проблему потрібно росіянам вже сьогодні, бо найближче літо стане для туристичного бізнесу просто останнім — навіть кацапи не поїдуть на відпочинок туди, де воду треба з собою везти, шоб в туалет сходити [хоча не факт, російськомовні дикуни можуть і в вікні вирішити спірне питання сєльодкі і молока].

Пропоную розглянути основні інструменти, за допомогою яких рф може вирішити [спробувати вирішити] питання з водопостачанням Криму.

Військовий варіант. Дєсантнікі, танки, за путіна — одразу ні, відкидаю. Так, рф може атакувати будь-якої миті, щоб вирішити питання. Але легкої прогулянки не буде, росіяни отримають хмарочос цинкових трун, а економічні наслідки можуть бути такі потім для рф, що москві було б дешевше в пластикових пляшках возити.

Тому всі понти з дєсантнікамі — це тупо розраховано на внутрішнього глядача рф, який хоче вдягати пєлотку і відчувати себе хоч десь переможцем в житті. Реальність трохи проста: хвалені дєсантнікі рф з парашутікамі долетять дохлими в разі нападу на територію, а русскіє танчікі будуть горіти як гірлянди в степах Херсонської області [разом з русскагауварясчімі танкістами всередині, можливо бурятами].

Зміна влади в Україні на відверто проросійську. Небезпечний інструмент і надзвичайно дієвий. Якшо поміняти владу на медведчуків та інших, то наслідки можуть бути катастрофічними. Вибори в парламент прекрасно показали те, що вати в Україні вдосталь і вона має право голосу.

Але є одне але: після Майдану та під час війни в Україні з’явилося таке цікаве психологічне явище, як внутрішня мобілізація. Найвідоміший приклад цього явища — волонтери і добробати. Українці можуть і вміють самоорганізовуватися + діяти на користь держави одразу і без дебатів, якщо є небезпека. Цього ніяк не зрозуміти ні чекістам, ні ватанам, бо в часи, коли треба саме діяти, а не відео записувати, неможливо прорахувати тих, хто підтримає цих людей на мітингах чи фінансово.

Ці люди просто є і можуть з’явитися в разі небезпеки знову. Ну, а за демобілізованих військових я взагалі мовчу — хлопці діло своє знають, тому спроба посадити в крісло президента України умовного медведчука буде мати криваві наслідки для вати і агентів впливу рф. Ось це як раз прекрасно росіяни розуміють, тому владу, якщо і міняти в Україні москві хочеться, то треба міняти повністю і на відсотків 90 одразу. А це нереально. Принаймні станом на сьогодні.

Міжнародний тиск на Україну. Ніби і дурниця, проте варіант можливий. Якби роспропаганда не набирала неудомків по оголошенню і провела вдалу інформаційну кампанію з метою зобразити Україну варварами, що не дають води + підключила дипломатичні інструменти на повну [позови в міжнародні суди і т д], то примарний шанс є.

Але … Але той з президентів України, який дасть відмашку відновити водопостачання в окупований рф Крим, одразу ж має розуміти, що гіперлуп по маршруту Київ-ростов ще поки шо не побудували, а чувак на ім’я вітя, родом з Єнакієво, не дуже любить сусідів. Плюс до гіперлупа треба встигнути добігти, що також важливо.

Крім того, за роки війни в нас з’явилися дійсно зубаті дипломати-міжнародники, які можуть і вміють доводити лаврова+алкашку захарову до істерики, публічно при чому. Плюс ніхто, знову ж таки, не відкидає невідомої нікому сили, яка може завадити рішенню умовного міжнародного суду бути виконаним.

Але, в випадку з політичним тиском на Україну щодо відновлення водопостачання води в окупований рф Крим, треба розуміти найголовніше: дипломатичним шляхом дуже довго вирішувати питання, а вода потрібна вже весною. Тому, особисто я, цей інструмент також відкидаю. Москві потрібен результат вже і зараз.

Епілог. На разі рф не має в принципі жодного дієвого інструменту чи важіля, який би можна було використати, щоб відновити водопостачання води в Крим. Це розуміють всі адекватні люди.

Саме тому росіяни істерять по тв і видумують всілякі нісенітниці з айсбергами і т д. Це від безсилля. Рф вже вбухала в Крим для вирішення питання з водою близько 650-700 млн доларів і отримала у підсумку нічого, нульовий результат.

Як буде вирішувати питання з водою рф? Ніяк. Для військових потреб російських окупантів в Криму води вистачає, а ваті завжди можна розказати про «нада патєрпєть» і про Хунту. Москві тупо начхати на проблеми цивільного населення, бо Крим для рф — це, в першу чергу, військова база. А місцеві жителі Криму для росіян — це по типу як кенгуру в Австралії чи таргани і не більше того. Тому кремлю наплювати на них і на їх проблеми.

І останнє. Нагадую, якшо вам хтось бреше про те, як в нього душа болить за долю цивільних жителів Криму, що потерпають від нестачі води, плюйте тому недоумку в обличчя. В Криму немає проблем з водою у окупантів, російської армії тобто. В першу чергу вода іде росіянам на військові бази і це доведений факт.

Тому якшо хтось верещить про бєдних бабушек Крима, то тіло верещить, в першу чергу, про те, що російській окупаційній армії на території Криму не вистачає води для нормального функціонування. Крапка. Бєдниє кримскіє бабушкі ідуть нахуй і шалено облизують камні с нєба.

Хоча… Сечу теж можна пити. Думаю, для тих, у кого русскагаварясчіє чєлюсті, з цим проблем не буде. Смачного. Кінець

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

                  С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Вода в Крим. Місія неможлива
Please follow and like us: